Przeskocz do treści

Być jak… Adele – Caroline Sanderson

Adele dwudziestokilkuletnia dziewczyna która szturmem podbiła świat muzyki, zakrólowała na międzynarodowych listach przebojów.
TANIA KSIAŻKA! INFORMACJE O PROMOCJACH, KSIĄŻKACH DNIA, WYPRZEDAŻACH WPROST NA EMAILA! ZAPISZ SIĘ!Akceptuję politykę prywatności

Byc jak... AdeleAdele dwudziestokilkuletnia dziewczyna która szturmem podbiła świat muzyki, zakrólowała na międzynarodowych listach przebojów. Jest ulubienicą krytyków, idolką publiczności, właścicielką sześciu statuetek Grammy Awards 2012r. Adele tworzy własną niepowtarzalną markę muzyczną, sama pisze piosenki, wkładając w nie głębokie emocje i osobiste przeżycia. Na tle innych gwiazd estrady błyszczy rozbrajająca szczerością, prostotą, naturalnością, determinacją, aby zawsze być sobą. Jej piosenki brzmią podczas kameralnych koncertów, a nie w spotach reklamowych. Grzeje się bliskością rodziny i przyjaciół. Zabawna, urocza i bezpretensjonalna - zwyczajna "dziewczyna z sąsiedztwa" z nadzwyczajnym głosem na miarę wielkiej diwy. Osiągnęła już zawrotny sukces i ciągle chce więcej. Oto jej historia - na razie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

%d bloggers like this: