Gwiazdy na święta

Gwiazdy na święta

„Gwiazdy na święta” to zbiór najpiękniejszych nowych i znanych od lat piosenek świątecznych i kolęd w wykonaniu najznamienitszych gwiazd polskiej muzyki. Różnorodny zestaw bożonarodzeniowy we wspaniałych interpretacjach artystów wszystkich pokoleń zawiera starannie wyselekcjonowane piosenki i pastorałki, które umilą czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia i przeżywanie ich w rodzinnym gronie. 

Na album „Gwiazdy na święta” trafiły premierowe kompozycje jak „Święta cały rok” Honoraty Skarbek, znane sprzed lat przeboje w jeszcze atrakcyjniejszych aranżacjach i w wykonaniu najpopularniejszych obecnie wykonawców, jak „Ten zimowy czas” Antka Smykiewicza. 

Utwory zagraniczne zaśpiewane przez polskie największe współczesne gwiazdy – Sarsę („Last Christmas”), Kasię Popowską („Have Yourself A Merry Little Christmas”) i Rafała Brzozowskiego („Let It Snow, Let It Snow, Let It Snow”). Nie mogło też zabraknąć kolęd, które wykonują Krzysztof Krawczyk („Pójdźmy wszyscy do stajenki”) i młodziutka Pamela Stone („Wesołą nowinę”). Gwarancją udanych Świąt jest cudowna atmosfera wśród życzliwych, bliskich sobie ludzi. Od teraz, z płytą „Gwiazdy na święta” będzie to pewne – wesołych świąt!

TANIA KSIAŻKA! INFORMACJE O PROMOCJACH, KSIĄŻKACH DNIA, WYPRZEDAŻACH WPROST NA EMAILA! ZAPISZ SIĘ!Akceptuję politykę prywatności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge