Język angielski. Gramatyka dla początkujących Maciej Matasek

Obszerne kompendium gramatyki angielskiej z ćwiczeniami. Szczególnie polecane dla uczniów gimnazjum oraz liceum. Przejrzyste objaśnienia i wiele praktycznych zadań.

Polish Your HR English. Angielski (nie tylko) dla HR-owca

„Polish Your HR English. Angielski (nie tylko) dla HR-owca” to książka, która z pewnością przyda się nie tylko osobom pracującym w dziale personalnym korporacji, ale wszystkim, którzy posługują się lub będą posługiwać się tym językiem w kontaktach biznesowych.

Rozmówki holenderskie Danuta Andraszyk

Rozmówki holenderskie Danuta Andraszyk TANIA KSIAŻKA! INFORMACJE O PROMOCJACH, KSIĄŻKACH DNIA, WYPRZEDAŻACH WPROST NA EMAILA! ZAPISZ SIĘ! Akceptuję politykę prywatności Praktyczne rozmówki przydatne na co dzień, w podróży i przy ubieganiu się o pracę. Mają charakter samouczka, umożliwiają samodzielną naukę. Zawierają bogaty zbiór potocznych, nowych słów, wyrażeń i zwrotów oraz przykładowe dialogi.

Wielka gramatyka języka angielskiego z ćwiczeniami Aleksandra Borowska

Praktyczne repetytorium gramatyczne dla każdego! Przystępne omówienie wszystkich ważnych zagadnień, aż 400 ćwiczeń utrwalających oraz wyraziste przykłady użycia teorii w praktyce.

JĘZYK ANGIELSKI METODĄ SKOJARZEŃ Patrycja Kamińska, Michael Gruneberg

Niniejsza książka jest dla każdego kto pragnie szybko nauczyć się podstaw języka angielskiego. Może być używana zarówno przez dorosłych jak i dzieci. Nawet bardzo małe dzieci mogą skorzystać z tego kursu

Koreański nie gryzie! Dla znających podstawy + CD Jeong In Choi

Koreański nie gryzie! Dla znających podstawy to unikalny kurs do samodzielnej, aktywnej nauki języka koreańskiego przeznaczony dla osób, które opanowały podstawy języka koreańskiego i chcą kontynuować naukę na poziomie podstawowym wyższym (A2).

Japoński. Mów, pisz i czytaj. Wszechstronny kurs języka japońskiego

Japoński – Mów, pisz i czytaj to wszechstronny i rozbudowany kurs autorstwa Ewy Krassowskiej-Mackiewicz, który uczy języka japońskiego oraz zapoznaje z kulturą i obyczajami panującymi w Kraju Kwitnącej Wiśni.