Kurs SketchUp + V-Ray od podstaw

TANIA KSIAŻKA! INFORMACJE O PROMOCJACH, KSIĄŻKACH DNIA, WYPRZEDAŻACH WPROST NA EMAILA! ZAPISZ SIĘ!Akceptuję politykę prywatności

SketchUp + V-Ray od podstaw

SketchUp + V-Ray od podstaw
Zacznij tworzyć zachwycające wizualizacje wnętrz wykorzystując SketchUp i V-Ray

Architekt wnętrz musi umieć posługiwać się w swojej pracy nowoczesnymi narzędziami. Narzędzia do tworzenia wizualizacji przyspieszają pracę, czynią ją przyjemną i oczywiście jej efektami można olśnić klientów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wykorzystywać SketchUp w połączeniu z V-Ray i Photoshopem to ten kurs jest w właśnie dla Ciebie!

Jeśli zajmujesz się architekturą wnętrz, dekoratorstwem i designem to musisz mieć ten kurs, bo dzięki niemu od podstaw nauczysz się zupełnie od podstaw posługiwania się programami SketchUp i V-Ray.

Poznasz proces tworzenia wizualizacji wnętr.  Z kursu dowiesz się również, jak zadbać o realistyczne oświetlenie i rendering dzięki V-Ray oraz jak wykonać postprodukcję w Photoshopie. Nauczysz się przygotowywać rzeczywiste materiały i dopasowywać je do siebie i wnętrz. To tylko część z tego, czego nauczysz się z tym kursem.

Efektem będą fotorealistyczne prace, które przyciągną klientów i ich zachwycą.

Otrzymasz wszystkie materiały wykorzystane w kursie.

Aby korzystać ze szkolenia, potrzebujesz jedynie dostępu do internetu. Kursy możesz wygodnie oglądać przez dowolną przeglądarkę lub aplikację mobilną na system Android i iOS.

ZOBACZ>>>

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.