Michael Bublé To Be Loved

Michael Bublé To Be Loved
Michael Bublé jest kanadyjskim wokalistą jazzowym i popowym, który zdobył ogromną popularność na rynku muzycznym w 2003 roku albumem zatytułowanym po prostu Michael Bublé. Znany w oryginalnych coverów największych światowych gwiazd m.in. Franka Sinatry, Elvisa Presleya czy The Beatles ponownie wkracza do świata muzyki z szóstym w swojej karierze krążkiem „To be loved”.
Album, jak mówi sam artysta, to historie o codziennym życiu pełnym miłości, szczęścia, zabawy, przyjemności. Prace nad nim trwały w rodzinnej Kanadzie Michaela oraz w studiach w Los Angeles, a nad produkcją czuwał sam Bob Rockie, znany ze współpracy z Metaliką i Aerosmith. 
„To be loved” to dziesięć oryginalnych aranżacji znanych utworów i cztery autorskie piosenki. Znajdziesz tutaj covery “To Love Somebody” Bee Gees, „Nevertheless” (I’m In Love With You) Deana Martina, „Who’s Loving You” Jackson 5 czy numer Jackiego Wilsona „To Be Loved”, który zainspirował tytuł całego krążka. Michael zaprosił także gości: Bryana Adamsa oraz aktorkę Reese Witherspoon, która towarzyszy w przeróbce niezapomnianego hitu „Something Stupid”, wykonywanego przez idola Kanadyjczyka – Franka Sinatrę i jego córkę Nancy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge