Kodeks Pracy z komentarzem 2017

Kodeks Pracy z komentarzem 2017 TANIA KSIAŻKA! INFORMACJE O PROMOCJACH, KSIĄŻKACH DNIA, WYPRZEDAŻACH WPROST NA EMAILA! ZAPISZ SIĘ! Akceptuję politykę prywatności Pozycja zawiera zaktualizowaną ustawę Kodeks Pracy wraz z komentarzem oraz wykaz ustawowo wolnych dni od pracy.

Etyka zawodu radcy prawnego i adwokata. Kazusy. Objaśnienia. Orzecznictwo

Książka zawiera opisy 30 przykładowych stanów faktycznych (kazusów) oraz pytania wraz z odpowiedziami i wzorami z zakresu etyki zawodu radcy prawnego i adwokata, pozwalające na dokładne przygotowanie się do egzaminów końcowych dla aplikantów radcowskich i adwokackich.

Jak skutecznie wyegzekwować świadczenia alimentacyjne wraz z wzorami pism sądowych i egzekucyjnych Janusz Wyląg

Jak skutecznie wyegzekwować świadczenia alimentacyjne wraz z wzorami pism sądowych i egzekucyjnych  Janusz Wyląg TANIA KSIAŻKA! INFORMACJE O PROMOCJACH, KSIĄŻKACH DNIA, WYPRZEDAŻACH WPROST NA EMAILA! ZAPISZ SIĘ! Akceptuję politykę prywatności Masz zasądzone alimenty, ale nie wiesz, jak je wyegzekwować? Oto eBook, który Ci w tym pomoże! Znajdziesz tu nie tylko informacje, jak walczyć o egzekucję […]

Podział majątku wspólnego małżonków Karol Jokiel

Dzięki eBookowi Podział majątku wspólnego małżonków autorstwa doświadczonego prawnika Karola Jokiela dowiesz się, jak SAMEMU (bez kosztownej pomocy prawnika!) przeprowadzić korzystny dla Ciebie podział majątku.