Uwierz w siebie. Bardziej MARTA KAIM

TANIA KSIAŻKA! INFORMACJE O PROMOCJACH, KSIĄŻKACH DNIA, WYPRZEDAŻACH WPROST NA EMAILA! ZAPISZ SIĘ!Akceptuję politykę prywatności

Uwierz w siebie. Bardziej 209x300 - Uwierz w siebie. Bardziej MARTA KAIMUwierz w siebie. Bardziej MARTA KAIM

Książka „Uwierz w siebie. Bardziej” to lektura obowiązkowa dla każdej kobiety, która choć raz pomyślała – nie dam rady, nie wierzę w siebie, jestem niewystarczająco dobra.

Marta Kaim w swojej najnowszej, trzeciej już książce, dzieli się z czytelniczkami swoją historią i doświadczeniem. Z empatią i zrozumieniem motywuje do uwierzenia w prawdziwą siebie.

Dzięki tej książce:

zauważysz, jak wiele możliwości jest przed tobą, gdy tylko uwierzysz w siebie.
zrozumiesz, dlaczego warto być sobą
doświadczysz jak bardzo wiara w siebie przekłada się na twoje relacje nie tylko samej z sobą, ale i z innymi, a także na twoje sukcesy i zarobki.
otrzymasz wskazówki i – jeśli tylko zechcesz – przejdziesz skuteczny proces transformacji.
pozwolisz sobie na życie w zgodzie ze sobą, bez zbędnej pogoni i chaosu.
Masz ochotę, aby bardziej uwierzyć w siebie?

Pomyśl przez chwilę jak wyglądałoby Twoje życie gdybyś wierzyła w siebie i nie ulegała negatywnym myślom typu nie uda mi się, nie dam rady, jestem niewystarczająco dobra.

Po pierwsze, byłabyś sobą. Kobietą, która wstaje rano z uśmiechem na twarzy. Nie skupia się na brakach, nie narzeka, nie krytykuje siebie i innych.

Po drugie, zaczęłabyś skuteczniej działać. Bez zbędnego ograniczania samej siebie. Rozwinęłabyś skrzydła i żyła na własnych warunkach.

Po trzecie Kobieta, która wierzy w siebie to kobieta, która realizuje swoje marzenia. Dba o swoje ciało, swój rozwój osobisty i żyje w zgodzie ze sobą. Szkoda jej czasu na porównywanie się do innych i nie ulega iluzji wyidealizowanego życia. Wie, że jest ważna. Nie ważniejsza od innych, ale i nie mniej ważna więc docenia to, co ma i kim jest.

ZOBACZ>>>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.