Człowiek, który nie mógł przestać. Opowieści o nerwicach natręctw David Adam

Co sprawiło, że etiopska nastolatka zjadła kawałek po kawałku ścianę swojego domu, a dwaj bracia zginęli pod lawiną kompulsywnie gromadzonych rupieci?
W którym momencie nieszkodliwa myśl zmienia się w potok dręczących obrazów?

Chrzań te diety Agnieszka Piskała Krystyna Romanowska

„Chrzań te diety” to wyjątkowy poradnik wychodzący poza chwilowe mody i marketingowe trendy. Co jest prawdą a co fałszem? Musisz to wiedzieć: stawką jest dobre jedzenie i… dobre życie.

Depresjologia Agata Komorowska

„Depresjologia” została napisana z myślą o wszystkich tych, którzy zmagają się z depresją, którzy poszukują recepty na życie w harmonii, którzy pragną dowiedzieć się kim naprawdę są i znaleźć inspirację i odwagę, by podążać własną drogą.

W służbie urody czyli co naprawdę może poprawić chirurg plastyk Elżbieta Radzikowska

Chirurgia plastyczna w dobie, kiedy uroda staje się obowiązkiem, jest czymś więcej niż tylko jej poprawianiem mankamentów.

Piękno bez tajemnic. Przewodnik po medycynie estetycznej Marcin Ambroziak

„Piękno bez tajemnic. Przewodnik po medycynie estetycznej” to jedyna w swoim rodzaju publikacja udzielająca wyczerpujących odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Znajdziemy w niej między innymi przegląd najważniejszych i najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej wraz z realną oceną ich skuteczności.

Twoje zdrowie w twoich rękach Frederic Saldmann

Autor udziela rad, dzięki którym każdy będzie mógł przeciwstawić się wielu chorobom i dbać o siebie jak należy. Chodzi tu o nowy sposób myślenia o medycynie. Dzięki niemu będziemy wykorzystywać własne zasoby organizmu, by tworzyć i wzmacniać odporność. Nasze ciało i umysł, które bez przerwy pozostają w interakcji, to prawdziwe skarby. Musimy je poznać i codziennie pielęgnować.

Życie bez hazardu – … o tym jak wyrwać się z nałogu

Nałogowy hazard to jedno z najczęściej występujących zaburzeń behawioralnych, które należy leczyć podobnie jak wszystkie inne uzależnienia. Masz przed sobą właśnie wyjątkowy poradnik, w którym znajdziesz informacje na temat najpopularniejszych gier hazardowych oraz ich wpływu na Twoją psychikę i zachowanie.

Psychologia zaburzeń Butcher James N., Hooley Jill M., Mineka Susan

Najnowsze, uaktualnione wydanie cenionego podręcznika, zgodne z DSM-5. W opracowaniu omówione zostały objawy zaburzeń zachowania jak i czynniki je wywołujące. Porusza zagadnienia diagnozy klinicznej, terapii a także podkreśla znaczenie prewencji. Zagadnienia poparte zostały opisami przypadków, ułatwiającymi czytelnikowi zgłębienie tej niełatwej wiedzy.

Darmowy ebook Terapia oparta na koncentracji uwagi dla dzieci z autyzmem i Zespołem Aspergera

Darmowy ebook Terapia oparta na koncentracji uwagi dla dzieci z autyzmem i Zespołem Aspergera