101 najlepszych restauracji i hoteli w Polsce 206x300 - 101 najlepszych restauracji i hoteli w Polsce - Magda GesslerZadziwiające jak bardzo nieodkrytym krajem jest Polska. Nie wiemy gdzie i co zjeść, nie mamy pojęcia gdzie przenocować. Nikt nam dotąd nie powiedział, że wystarczy odrobinę zboczyć z utartego szlaku, żeby odnaleźć miejsca magiczne i nieprawdopodobnie smaczne.

Magda Gessler od lat przemierza nasz kraj wzdłuż i wszerz. W trakcie swoich podróży poznała ludzi tworzących z pasją nietuzinkowe restauracje i hotele. W swoim przewodniku postanowiła podzielić się doświadczeniem tych miejsc, bo ich istnienie jest spełnieniem jej marzenia o Polsce smacznej, serdecznej i gościnnej.
 
Wszystkie miejsca w przewodniku łączy jedno – nie należą do sieciowych korporacji gastronomicznych czy hotelowych. Atmosfera którą można w nich odnaleźć nie ma sobie równych, bo właściciele tych lokali – restauracji i hoteli – obecni są w nich zarówno duchem jak i ciałem. Niektóre miejsca szczególnie ciepło zachowały się
w pamięci Magdy Gessler, postanowiła więc uhonorować je „Poziomkami Magdy Gessler”, jej prywatnym znakiem jakości.

One thought on “101 najlepszych restauracji i hoteli w Polsce – Magda Gessler

  1. sDG

    No proszę jednak Gesler promuje te knajpy co pokazała w telewizji! Jeżdżę po kraju i już dzięki tej książce byłem w kilku z nich – naprawdę warto wpaść. Dobry przewodnik po dobrym żarciu:)

Leave a Reply