You are currently viewing 21 cech skutecznego lidera Jak stać się osobą, za którą pójdą inni Maxwell John C.

21 cech skutecznego lidera Jak stać się osobą, za którą pójdą inni Maxwell John C.

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - 21 cech skutecznego lidera Jak stać się osobą, za którą pójdą inni Maxwell John C.

21 cech skutecznego lidera Jak stać się osobą, za którą pójdą inni
Maxwell John C.
Poszukujący przewagi liderzy zawsze starają się być na bieżąco z najnowszymi teoriami i trendami w dziedzinie przywództwa. Ale czy te nowoczesne koncepcje i modne teorie naprawdę mają znaczenie? Prawdziwe cechy lidera to coś, co się nie zmienia!
Jeśli spojrzeć na wielkich przywódców z historii, zauważymy, że wszyscy współdzieli oni pewne przymioty: kompetencję, inicjatywę, wizję, zaangażowanie i pasję. To właśnie z tej pasji, a nie ze stanowiska czy pozycji, wynika odwaga potrzeba do osiągnięcia wielkiej wizji.
Lider potrafi przekazać innym swoją pasję, inspirując ich do działania. Ale istnieje również jedna niezmienna zasada: lider może zrezygnować z wielu rzeczy, ale nie z odpowiedzialności. Zachęca swoich podwładnych do mówienia tego, co musi wiedzieć, a nie tego, czego chce usłyszeć. Jeżeli wskażemy te cechy w sobie, będziemy osobą, za którą inni będą chcieli podążać.
Ponad milion osób odkryło tajemnicę przywództwa ukrytą w książce “21 cech skutecznego lidera”. To, czy zostaniesz dobrym liderem, zależy od tego, kim jesteś jako osoba. Wsuń tę książkę do swojej teczki. Trzymaj ją w szufladzie biurka. Podaruj ją swojemu protegowanemu. “21 cech skutecznego lidera” pomoże Ci stać się prawdziwym liderem.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!