You are currently viewing 7 bajecznych opowiastek Magiczne święta

7 bajecznych opowiastek Magiczne święta

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - 7 bajecznych opowiastek Magiczne święta

7 bajecznych opowiastek Magiczne święta
Odkryjcie magiczną kolekcję siedmiu bajek, która sprawi, że zimowe wieczory przestaną się dłużyć. Gdy za oknem panuje mroźna aura, a cały świat otacza biała tafla śniegu, nie ma nic lepszego niż zakopać się pod ciepłym kocem i przenieść się do świata pełnego przygód i czarów.
Nasz bohater, Miki razem ze swoim wiernym psem Plutem, podejmują się wyzwania ocalenia jednej ze świątecznych tradycji. Ich niezwykła podróż wypełniona magią Bożego Narodzenia poprowadzi Was przez niewiarygodne przygody i emocje, które rozgrzeją Wasze umysły i serca.
Przygotujcie się na zimowe dźwięki Stumilowego Lasu oraz obserwujcie, jak Roszpunka, Pinokio czy Piotruś Pan przygotowują się do swoich świąt. Czytając po jednej zimowej opowieści przez siedem dni tygodnia, przeniesiecie się w sam środek atmosfery Bożego Narodzenia – tego niezwykłego czasu pełnego radości i magii.
Zatem nie traćcie czasu na nudę zimowych wieczorów – sięgnijcie po tę tematyczną kolekcję bajek i pozwólcie sobie na odrobinę czarodziejskiego relaksu. Tuż obok Was czekają niezapomniane przygody i niezliczone emocje, które przeniosą Was w świat świąt.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!