99 ofiar Tytusa Mayera Moss Marcel

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - 99 ofiar Tytusa Mayera Moss Marcel

99 ofiar Tytusa Mayera Moss Marcel
„99 ofiar” to zaskakująca i mrożąca krew w żyłach historia autorstwa Marcela Mossa, która przeniesie Cię w mroczny świat bestialstwa i tajemnic. Opowieść skupia się wokół Julii Karpiel, byłej prezenterki, której kariera zawodowa runęła. Julia postanawia odkryć najgłębsze sekrety jednego z najgroźniejszych seryjnych morderców w historii – Tytusa Mayera, znanego jako „Bydlak z Chełma”. Czy zapomniana biografia Mayera może przynieść Julii szansę na odzyskanie swego dawnego blasku?
Po wielu latach Mayer w końcu wyraża zgodę na spotkanie z Julią, by spowiedzieć się jej ze swoich przerażających czynów. W ciągu kilku dni opowiada jej o swoich zbrodniach tak szczegółowo, że nawet najodważniejsi czytelnicy nie będą w stanie oderwać się od stronic tej książki. Jednakże, podczas tej okrutnej opowieści Julia zdaje sobie sprawę, że człowiek uznawany za ucieleśnienie zła był sam wielokrotnie ofiarą własnych demonów. Czy to, co nas spotyka w życiu, może usprawiedliwić nasze własne złe czyny?
Kiedy Julia myśli, że zgromadziła wystarczająco dużo informacji, Mayer ujawnia jej swoje najgłębiej ukryte i szokujące tajemnice. To odkrycie stawia pod znakiem zapytania sens odkopywania przeszłości człowieka zdolnego do takiego okrucieństwa. Czy warto ryzykować, by poznać prawdę o mordercy? Zwłaszcza gdy Julia czuje, że Mayer i tak nie podzielił się z nią wszystkim…
Kim naprawdę był Tytus Mayer? Ile osób naprawdę zginęło z jego rąk? „99 ofiar” doprowadzi Cię na krawędź emocji i zachęci do zadania sobie tych trudnych pytań. Przygotuj się na zaskakującą podróż w przerażającą mroczną stronę ludzkiej natury.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!