You are currently viewing ADHD Twój mózg jest OK Zaufaj metodom trenerki ADHD i odzyskaj pewność siebie Tamara Rosier

ADHD Twój mózg jest OK Zaufaj metodom trenerki ADHD i odzyskaj pewność siebie Tamara Rosier

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - ADHD Twój mózg jest OK Zaufaj metodom trenerki ADHD i odzyskaj pewność siebie Tamara Rosier

ADHD Twój mózg jest OK Zaufaj metodom trenerki ADHD i odzyskaj pewność siebie Tamara Rosier
Twój mózg jest OK, a ta książka pokaże ci jak lepiej nim zarządzać.

Osoby z ADHD, z uwagi na budowę swojego mózgu, do zarządzania sobą wykorzystują niepokój i motywują się stresem. Dzięki temu łatwiej jest im doprowadzać sprawy do końca i robić rzeczy, na które nie mają ochoty. Planowanie last minute i „dopalanie się” złością to dla nich codzienność. Ale taka strategia stanowi ogromne obciążenie dla organizmu i wyczerpuje ich energię.

Życie z ADHD nie musi tak wyglądać.

Dr Tamara Rosier jest mamą czwórki dzieci, z których troje ma ADHD. Sama również jest osobą nieneurotypową. W swojej rewolucyjnej książce przedstawia nowatorski program coachingu ADHD, który pomoże ci zhakować swój mózg.

Dowiedz się, jak wyznaczać zdrowe granice w sferze emocji i chronić momenty szczytowej produktywności. Poznaj metody takie jak plansza operacyjna, trening wyobrażeniowy i drabina zdrowia emocjonalnego, które pozwolą ci poprawić wydajność, lepiej radzić sobie z zadaniami w pracy, zrewidować błędne przekonania o sobie i poprawić komunikację z bliskimi.

Autorka, doświadczona trenerka, podpowiada rodzicom dzieci z ADHD, jak wychować je na pewnych siebie dorosłych. Dzięki tym wskazówkom i strategiom życie z ADHD stanie się łatwiejsze.

To pierwsza książka o ADHD, w której autorka nie dość, że identyfikuje negatywne źródła motywacji, przedstawia sposoby na to, jak realnie, metodycznie, ale i w przystępny sposób zapobiec ich pojawianiu się. Pokochaj swój mózg i żyj lepiej z ADHD!

Książkę ADHD. Twój mózg jest OK poleca najlepszy specjalista od ADHD w Polsce, psychiatra dr Tomasz Kowalczyk, który był inicjatorem wydania jej po polsku:

„Najlepszy na rynku przewodnik po życiu z ADHD”.
dr Tomasz Kowalczyk, psychiatra i specjalista od ADHD

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!