Administracja serwerem Linux

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Administracja serwerem Linux

kurs linux administracja serwerem - Administracja serwerem LinuxAdministracja serwerem Linux

Dowiedz się jak skonfigurować własny serwer i naucz się nim zarządzać. Zainstaluj niezbędne usługi sieciowe: Apache, phpMyAdmin, bazę danych MySQL, serwer poczty i naucz się automatyzować zadania.

Z tego kursu nauczysz się między innymi takich zagadnień jak”

– kompletna konfiguracja własnego serwera

– instalacja usług sieciowych (Apache, PHP, MySQL, SSL)

– konfiguracja serwera www i serwera poczty

– udostępnianie zasobów dzięki pakietowi SAMBA

– automatyzacja zadań z wykorzystaniem Ansible i Dockera

– monitorowanie logów i diagnozowania problemów z usługami

– tworzenie wielu maszyn wirtualnych z KVM

– zarządzanie procesami, monitorowania zużycia procesora i RAM-u.

ZOBACZ KURS>>>

Witaj w ekscytującym świecie administracji serwerem Linux! Nasz kurs online „Administracja serwerem Linux” to klucz do zdobycia niezbędnych umiejętności, które pozwolą Ci skutecznie zarządzać serwerami opartymi na systemie Linux.

Jeśli pragniesz opanować tajniki profesjonalnej administracji serwerów, to jest kurs stworzony dla Ciebie. Niezależnie od Twojego doświadczenia z systemem Linux, nasza platforma jest przystępna dla wszystkich, którzy pragną zdobyć kompleksową wiedzę na temat administrowania serwerami.

W trakcie kursu nauczysz się konfigurować serwery, zarządzać użytkownikami i uprawnieniami, monitorować wydajność, zapewniać bezpieczeństwo oraz rozwiązywać problemy związane z serwerem Linux. Dzięki praktycznym zadaniami i projektom, zdobędziesz cenne doświadczenie, które pozwoli Ci wykorzystywać zdobytą wiedzę w realnych sytuacjach.

Nasz kurs jest dostosowany do różnych poziomów zaawansowania, dzięki czemu zarówno początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy Linuxa mogą skorzystać z jego korzyści.

Dołącz do naszego kursu „Administracja serwerem Linux” i odkryj potężny potencjał systemu Linux w zarządzaniu serwerami. Zainwestuj w swoją przyszłość jako administrator serwerów i zdobądź kluczowe umiejętności, które wyróżnią Cię na rynku pracy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz i otwórz drzwi do nowych możliwości dzięki kursowi „Administracja serwerem Linux”!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!