You are currently viewing Adobe InDesign PL Oficjalny podręcznik Kelly Anton DeJarld Tina

Adobe InDesign PL Oficjalny podręcznik Kelly Anton DeJarld Tina

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Adobe InDesign PL Oficjalny podręcznik Kelly Anton DeJarld Tina

Adobe InDesign PL Oficjalny podręcznik Kelly Anton DeJarld Tina
Adobe InDesign jest niesamowitym narzędziem, które umożliwia przygotowywanie wysokiej klasy dokumentów i drukowanie ich na różnorodnych urządzeniach. InDesign służy także do składania publikacji elektronicznych w różnych formatach. Oprogramowanie to zapewnia precyzję, pełną kontrolę nad przebiegiem projektowania i doskonałą współpracę z innymi programami Adobe. InDesign jest dość złożonym narzędziem, jednak pozwala na uzyskiwanie efektów dokładnie takich, jakie są potrzebne!

„Od lat polegam na serii Oficjalny podręcznik. Każda z należących do niej książek przedstawia temat kompleksowo i z zachowaniem właściwych proporcji między omówieniem nowych funkcji i podstaw!”

Mike Witherell, Adobe Certified Expert

„To kolejne, zaktualizowane i uzupełnione wydanie oficjalnego podręcznika firmy Adobe, najskuteczniejszej pomocy do nauki InDesigna. Składa się z 15 lekcji, dzięki którym przyswoisz podstawy i płynnie przejdziesz do zapoznania się z technikami o większym stopniu trudności. Dzięki niezliczonym wskazówkom i jasnym instrukcjom nauczysz się najefektywniejszych metod pracy i odkryjesz wyjątkowo przydatne funkcje, takie jak tworzenie efektów z użyciem warstw i przeźroczystości, ożywianie przygotowywanych publikacji za pomocą pięknej typografii czy też rozbudowane opcje ich eksportowania na różne potrzeby.

Ucz się mądrze dzięki książkom z serii Oficjalny podręcznik! To niezastąpione źródło informacji dla profesjonalistów!”

Christine Abunassar, dyrektor generalna ThinkB!G.LearnSmart

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!