You are currently viewing Adrenalina Moje nieznane historie Ibrahimović Zlatan Garlando Luigi

Adrenalina Moje nieznane historie Ibrahimović Zlatan Garlando Luigi

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Adrenalina Moje nieznane historie Ibrahimović Zlatan Garlando Luigi

Adrenalina Moje nieznane historie Ibrahimović Zlatan Garlando Luigi
Przenikliwa i inspirująca, książka „Adrenalina: Moje nieznane historie” autorstwa Luigi Garlando, to wstrząsające spojrzenie na życie Zlatana Ibrahimovicia poza boiskiem. Zamiast skupiać się na pełnym entuzjazmu opisie jego osiągnięć sportowych, Garlando przenosi nas w głąb emocji i myśli tego wybitnego piłkarza.
Ibrahimović ujawnia jak nawiązuje relacje z adrenaliną na boisku, która napędza go do osiągania nieoszacowanej energii. Nie tylko miłość fanów dostarcza mu potężnych emocji, ale także nienawiść przeciwników. To właśnie dzięki niechęci, Zlatan staje się jeszcze lepszym zawodnikiem – bardziej skoncentrowanym, zdecydowanym i gotowym do udowodnienia swojej wartości. Derby są dla niego szczególnym źródłem adrenaliny, które unoszą go na wyższe poziomy.
Jednak teraz, jako dojrzały mężczyzna, ojciec i mistrz swojego fachu, Ibrahimović zyskał większą kontrolę nad tymi silnymi emocjami. Dzieci przyniosły do jego życia spokój i harmonię, której wcześniej brakowało. Futbol przestał być jedyną obsesją – zamiast tego, patrząc na swoje dzieci, Zlatan zapomina o wszystkich trudach życia sportowca.
W tej opowieści, Garlando zatrzymuje się również nad znaczeniem przewrotki dla zawodnika, któremu przypisuje się najpiękniejsze i najspektakularniejsze wykonanie tej techniki w historii piłki nożnej. Dziś, gdy Ibrahimović obchodzi swoje 40. urodziny i nadal jest w doskonałej formie, gol nabiera innego wymiaru. Szczególną wartość ma teraz drybling i podanie – umiejętności, które pozwoliły mu na zdobycie mistrzostwa świata.
W „Adrenalina: Moje nieznane historie”, Zlatan Ibrahimović udowadnia, że nie musi już udowadniać swojej siły ani przeszłości. Teraz chce pokazać nam, jak bóg futbolu zmienia się z upływem czasu i jak stawia czoła przyszłości. Ta szczera i pełna anegdot opowieść odsłania strach, łagodność i wrażliwość, które są uzupełnieniem jego siły, determinacji i odwagi.
Nie jest to kolejna biografia o Zlatanie, ale dziennik faceta w wieku 40 lat, który rozlicza się ze swojej przeszłości i stawia czoła przyszłości. To niezwykle inspirująca lektura dla wszystkich fanów sportu, którzy pragną zrozumieć, jak ważne są życiowe lekcje, przyjaźń i miłość w drodze do sukcesu.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!