Alfabet Seawolfa – Tomasz Mierzwiński

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Alfabet Seawolfa - Tomasz Mierzwiński

Alfabet Seawolfa 212x300 - Alfabet Seawolfa - Tomasz Mierzwiński„Seawolf” – znany bloger i felietonista. Zdobył m.in. I miejsce w plebiscycie publiczności konkursu na Blog Roku 2010 największego polskiego portalu onet.pl. Jego teksty ukazywały się na czołówkach m.in. Niezalezna.pl, Wpolityce.pl, Gazecie Polskiej Codziennie. Prywatnie „Seawolf” – Tomasz Mierzwiński, kapitan żeglugi wielkiej, pływał po najbardziej egzotycznych morzach, od Karaibów po Antarktydę.

Poszczególne hasła alfabetu odnoszą się przede wszystkim do polskiej przestrzeni politycznej. Z niezwykłym poczuciem humoru oraz charakterystycznym dla siebie stylem wypowiedzi, Seawolf odkrył przed Czytelnikiem nieznane fakty. Celnie skomentował bieżące wydarzenia, wskazał absurdy i uderzył w polityczny fałsz. Był autorem wielu określeń, jak np. „Pan Prezydęt”, „Forrest Gump polskiej polityki”, „Pancerna Brzoza”, które stały się powszechne nie tylko wśród blogerów, ale również dziennikarzy i polityków.

Książka zawiera teksty, które nie były wcześniej publikowane na blogach, zatem jest to gratka dla wszystkich czytelników blogów Seawolfa.

Książka to również swoisty testament autora, w której Seawolf poprzez charakterystyczny dla siebie sposób komentowania, zaprezentował samego siebie, przedstawił własne pomysły na inną, może lepszą Polskę…

Ta pozycja, tak jak blog Seawolfa, budzi wiele kontrowersji, ale przez to sięga po nią coraz więcej Czytelników – ciekawych nowego spojrzenia na często już utarte tematy.

Szkoda tylko, że nie będzie już kolejnej książki „wilka morskiego polskiej blogosfery”… Okladka: Alfabet Seawolfa

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!