You are currently viewing Angielski Słowo do słowa Poziom B1

Angielski Słowo do słowa Poziom B1

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Angielski Słowo do słowa Poziom B1

Angielski Słowo do słowa Poziom B1
Odpowiedz sobie na pytanie, ile znasz słów po angielsku. Czy wystarczy to, aby swobodnie porozumiewać się w codziennych sytuacjach? Może chciałbyś poczuć się pewniej podczas rozmów na różnorodne tematy? Poznaj innowacyjny kurs „Słowo do słowa”, który otworzy przed tobą drzwi do nauki kolejnych 2000 słów.
W tej unikalnej publikacji znajdziesz połączenie najskuteczniejszych metod nauki, które pozwolą ci szybko i skutecznie opanować język. Kurs „Słowo do słowa” umożliwi ci naukę słów w kontekście, dzięki czemu zapamiętasz je łatwiej i zastosujesz w praktycznych sytuacjach.
Co jeszcze czeka na ciebie w Angielskim „Słowie do słowa”?
– Mapy myśli i ilustracje, które pobudzą twoją wyobraźnię i wzmocnią skojarzenia. Dzięki nim nauka stanie się bardziej interesująca i efektywna.
– Gotowe zestawy tematyczne, które ułatwią ci zapamiętywanie słów powiązanych ze sobą. To sprawi, że nauka będzie szybka i przyjemna.
– Różnorodne ćwiczenia, które pozwolą ci poznać nowe słowa, wyrażenia i idiomy na poziomie B1. Dzięki nim będziesz mógł swobodnie porozumiewać się w różnych sytuacjach.
– Naturalne zwroty, które używane są na co dzień przez native speakerów. Dzięki nim zanurzysz się w prawdziwej angielszczyźnie i rozmawianie stanie się dla ciebie łatwiejsze.
– Struktury gramatyczne użyte w kontekście na poziomie B1. Opanowanie gramatyki jest kluczowe do skutecznej komunikacji, a ten kurs pomoże ci to osiągnąć.
– Nagrania MP3, dzięki którym będziesz mógł słuchać, powtarzać i zapamiętywać materiał dźwiękowy. To doskonałe narzędzie do doskonalenia swoich umiejętności słuchania i wymowy.
– Listy do monitorowania postępów, które umożliwią ci śledzenie swoich osiągnięć i motywację do dalszej nauki.
Dzięki temu pełnemu cennych treści kursowi, wkrótce zyskasz pewność siebie językową i wskoczysz na wyższy poziom angielskiego. A tam czekają już na ciebie kolejne części kursu „Słowo do słowa”, które pomogą ci jeszcze bardziej rozwinąć umiejętności językowe.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!