Anja Ringgren Lovén, Julie Moestrup Matka dzieci przeklętych. Moja podróż do krainy nadziei

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Anja Ringgren Lovén, Julie Moestrup Matka dzieci przeklętych. Moja podróż do krainy nadziei

Anja Ringgren Lovén, Julie Moestrup Matka dzieci przeklętych. Moja podróż do krainy nadziei
Przeczytaj inspirującą książkę „Matka dzieci przeklętych. Moja podróż do krainy nadziei” Anji Ringgren Lovén i Julie Moestrup. Ta pozycja wstrząśnie twoim światem i otworzy oczy na nieznane dotąd brutalne realia, z którymi borykają się tysiące dzieci w Nigerii.
Akcja książki rozpoczyna się 30 stycznia 2016 roku, kiedy Anja Ringgren Lovén – bohaterka naszej historii – uczestniczy w misji ratunkowej w niewielkiej wiosce w Nigerii. Nie przypuszczała wtedy, że to wydarzenie zmieni jej życie na zawsze. W ostatniej chwili udaje jej się ocalić trzyletniego chłopca, Hope’a, oskarżonego o czary i wykluczonego przez lokalną społeczność. Groziło mu niczym innym jak śmierć głodowa. Te złowrogi obrazek, na którym Anja poi Hope’a wodą, obiegł świat, a rola Anji i jej organizacji charytatywnej stała się szeroko znana.
„Matka dzieci przeklętych. Moja podróż do krainy nadziei” to poruszająca opowieść o domu stworzonym dla setek dzieci, które padły ofiarą okrutnych przesądów. Przez ponad 10 lat działalności Land of Hope, Anja i jej mąż uratowali niemalże setkę dzieci od tortur, głodu i śmierci. Ta pozycja to nie tylko relacja z ich trudnej walki o życie każdego dziecka, ale również opowieść o odwadze, marzeniach, poszukiwaniu swojego miejsca w świecie oraz biografia Anji, która odrodziła się z chaosu i bólu, jakim było jej wcześniejsze życie.
Nie możesz przejść obojętnie obok tej historii. Warto poznać tę niewiarygodną siłę, dzięki której Anja Lovén i Julie Moestrup przyczyniają się do zmiany losów wielu dzieci w Nigerii. Książka ta jest wynikiem ich wspólnej pracy i poświęcenia.
Dołącz do walczących o sprawiedliwość i pomóż poprawić losy dzieci przeklętych w Nigerii. Odwiedź stronę www.landofhope.global i dowiedz się więcej o działalności Anji Ringgren Lovén oraz organizacji Land of Hope. Przekonaj się sam, że nie ma większej inspiracji niż prawdziwy czyn.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!