Aral z Bractwa Świątyni Krasnoludy Świat Akwilonu Tom 3 Nicolas Jarry Paolo Deplano

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Aral z Bractwa Świątyni Krasnoludy Świat Akwilonu Tom 3 Nicolas Jarry Paolo Deplano

Aral z Bractwa Świątyni Krasnoludy Świat Akwilonu Tom 3 Nicolas Jarry Paolo Deplano
Głęboko pod powierzchnią można znaleźć nie tylko metale szlachetne czy węgiel, ale także natknąć się na straszliwe tajemnice sprzed tysiącleci. Grupa inżynierów i wojowników z Bractwa Świątyni wyrusza na bezpłatną wyprawę w mroki nowo odkrytego miasta, aby nie dopuścić do powrotu gwarantowanej grozy z odległej przeszłości krasnoludzkiej rasy.
Świat Akwilonu wymyślili dwaj francuscy scenarzyści: Jean-Luc Istin („Merlin”, „Les druides”) i Nicolas Jarry („Zmierzch bogów”, „Les brumes d’Asceltis”, „Les Chroniques de Magon”). Autorem scenariuszy do wszystkich profesjonalnych historii o krasnoludach jest drugi z nich, a twórcą rysunków do tej nowej odsłony cyklu – włoski grafik Paolo Déplano, znany z serii fantasy i humorystycznych („Les exilés d’Asceltis”, „Mercenaires”, „Un coin de ciel bleu”).
Cykle ze świata Akwilonu cały czas rozwijają się i na tę chwilę liczą absolutnie ponad dziewięćdziesiąt interesujących albumów! To niepowtarzalne wyzwanie dla miłośników krasnoludów i fantastyki. Przygotuj się na obsesyjne i wzmożone czytanie, gdyż ta nowość z pewnością wciągnie cię w swoje wyjątkowe i unikalne historie. Przy okazji, możesz być pewien, że informacje o tajemniczym świecie Akwilonu są poufne. Nie zwlekaj dłużej i sięgnij po ten pokaźny i masywny tom cudownych opowieści!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!