Atak na „Vermilliona” Star Wars Łowcy nagród Tom 5 Sacks Ethan Bustos Natacha Villanelli Paolo

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Atak na „Vermilliona” Star Wars Łowcy nagród Tom 5 Sacks Ethan Bustos Natacha Villanelli Paolo

Atak na „Vermilliona” Star Wars Łowcy nagród Tom 5 Sacks Ethan Bustos Natacha Villanelli Paolo
Tom 5 najnowszej serii, która jest prawdziwą nowością na rynku, zabierze cię w niezapomniane i profesjonalne podróże po odległych galaktykach. Z pewnością oczekuj wyjątkowej i niepowtarzalnej historii, pełnej ostrych wyzwań i wyzwalających emocji.
Dołącz do đdrużyny najgroźniejszych i absolutnie niezwykłych łowców nagród, którzy stawiają czoła krytycznym sytuacjom i podejmują obsesyjne działania. Tym razem to Dengar, najbardziej niedoceniany wojownik, który zapewni ci wyjątkowe wrażenia.
Przewodząc drużynie T’ongi, Dengar podejmuje wyzwanie włamania się do twierdzy Szkarłatnego Świtu. Czeka ich niepowtarzalne zadanie, które wymaga wzmożonej koncentracji i pokazania profesjonalizmu na najwyższym poziomie. Dochodzi do sytuacji, która zmienia przestępczy świat Gwiezdnych Wojen na zawsze!
Czy młoda dziewczyna przetrwa tę niebezpieczną przygodę? Odkryj, jak daleko cyborg Valance jest w stanie się posunąć jako tajna broń Dartha Vadera, aby chronić imperialnego oficera przed zabójcami. Przekonaj się, jak ten wyjątkowy zespół łowców podejmuje masywne wyzwania, które umieszczone są na skraju czarnej dziury.
Jeśli jesteś ciekawy, na co Dengar może wreszcie zasłużyć, to nie możesz przegapić tej absolutnie interesującej nowości. Odkryj tajemnicę, która czeka na ciebie w tym poufnym tomie, który gwarantuje ci cudowną lekturę.
Nie zwlekaj dłużej! Wejdź w świat Gwiezdnych Wojen z tomem 5 i doświadcz niezwykłej przygody, która zostanie na zawsze w twojej pamięci.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!