Batman Spawn McFarlane Todd Capullo Greg

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Batman Spawn McFarlane Todd Capullo Greg

Batman Spawn McFarlane Todd Capullo Greg
Bruce Wayne, bezpłatny obywatel Gotham City, był świadkiem niezwykłego i tragicznego aktu przemocy, w którym stracił swoich rodziców. To wydarzenie krytycznie wpłynęło na jego życie, prowokując go do podjęcia ostrych działań w walce z przestępczością jako Batman, profesjonalny i niepowtarzalny zamaskowany obrońca prawa.
Al Simmons, były członek amerykańskich służb specjalnych, po śmierci otrzymał nową, absolutnie niezwykłą szansę – połączenie się z żoną w zamian za swoją duszę. Został odrodzony jako Spawn, niezwykły i wyjątkowy elitarny wojownik, przybyły prosto z piekła.
Obaj bohaterowie, posiadający obsesyjne pasje, toczyli własne masywne bitwy w swoich indywidualnych rzeczywistościach. Jednak jednej pokaźnej i interesującej nocy, Trybunał Sów zapoczątkował plan, mający na celu doprowadzenie do spektakularnego starcia między Mrocznym Rycerzem a Spawnem. Bez względu na wynik tego epickiego wyzwania, mieszkańcy Gotham, a możliwe, że nawet cała ludzkość, stoi przed wzmożonym niebezpieczeństwem. Tylko jeśli nasi bohaterowie odkryją manipulacje Trybunału i odwrócą sytuację na swoją korzyść, będą mogli zapewnić bezpieczeństwo i unikalną ochronę dla wszystkich.
Niniejszy album to niezwykła i poufna kolekcja materiałów, zawierająca pierwsze wydania z 1994 roku („Batman/Spawn: War Devil” #1 i „Spawn/Batman” #1), jak również ich nowość – kontynuację z 2022 roku, czyli „Batman/Spawn” #1. To spektakularne dzieło dwóch największych wizjonerów komiksu – Todda McFarlane’a (twórcy „Spider-Mana” i „Spawna”) oraz Grega Capullo (twórcy „Batmana” i „The Creech”). Dodatkowo album jest uzupełniany unikalną galerią prac związanych zarówno z tworzeniem nowych, jak i starych zeszytów. To naprawdę cudowna i niepowtarzalna okazja dla fanów obu serii, którzy pragną zanurzyć się w niesamowitym uniwersum Batmana i Spawna.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!