Biały Irys Asteriks Tom 40 Conrad Didier Fabcaro

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Biały Irys Asteriks Tom 40 Conrad Didier Fabcaro

Biały Irys Asteriks Tom 40 Conrad Didier Fabcaro
Witajcie, miłośnicy przygód Asteriksa i Obeliksa! Czy jesteście gotowi na wielki powrót naszych ulubionych galijskich bohaterów? Przygotujcie się na niesamowitą podróż wraz z czterdziestym tomem serii – „Biały Irys”!
Gdyby tylko jeden irys zakwitł, cały las ożywałby promieniami jego cudownego blasku. Ale co się dzieje, gdy ten tajemniczy kwiat zaczyna wpływać na nastroje naszego ukochanego galijskiego wodza Asparanoiksa? Czyżby to właśnie Biały Irys był powodem jego skwaszonej miny?
Ten niewiarygodny irys posiada niezwykłą moc odurzania zapachem. Przez wiele wieków zdobił zarówno świat rzymski, jak i naszą Galie. Niosąc ze sobą nadzieję i dobroć, rozjaśniał doliny i równiny swoją niezwykłą mądrością, zanim stał się ozdobą świątyń i składnikiem eliksirów. Teraz, w październiku, wszystko ujawni się przed nami. Poznamy nie tylko rolę, jaką irys odegrał w galijskiej wiosce, ale także czeka nas wiele niezwykłych niespodzianek.
A więc, drodzy czytelnicy, przygotujcie się na niezapomnianą przygodę w towarzystwie Asteriksa i Obeliksa. Czekają nas tajemnice, humor i wiele emocji, które z pewnością zapełnią nasze serca. „Biały Irys” jest tu, by oświetlić naszą wyobraźnię i zapewnić nam niezwykłe chwile rozrywki.
Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Dołączcie do naszych niesamowitych bohaterów i pozwólcie, aby irys rozbłysnął w waszych sercach. Przekroczcie granice rzeczywistości i zanurzcie się w magicznych stronach tej historii. Przygotujcie się na ekscytującą podróż, która zapadnie w waszej pamięci na długo!
Czas na nową przygodę z Asteriksem i Obeliksem – „Biały Irys” czeka na was!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!