Biologia 1 Karty pracy Zakres podstawowy Szkoły ponadpodstawowe

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Biologia 1 Karty pracy Zakres podstawowy Szkoły ponadpodstawowe

Biologia 1 Karty pracy Zakres podstawowy Szkoły ponadpodstawowe

Karty pracy „Biologia 1” wyd. Operon zostały stworzone z myślą o uczniach, którzy chcą lepiej zrozumieć i uporządkować wiedzę z dziedziny biologii. Obejmują one wiedzę z zakresu podstawowego dla szkół ponadpodstawowych. „Biologia 1. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe” stanowią idealne uzupełnienie podręcznika. Karty te pozwalają na systematyczną pracę oraz sprawdzanie i kontrolowanie poziomu swojej wiedzy.

„Biologia 1. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe” zostały stworzone tak, aby w najbardziej skuteczny sposób wykorzystać wiedzę zdobytą podczas procesu kształcenia, prowadzonego według podstawy programowej dla poziomu podstawowego w liceum i technikum. Wspomagają logiczne myślenie oraz wyciąganie wniosków na podstawie podanych tekstów źródłowych.

Książka składa się z szeregu zadań o różnym poziomie trudności, począwszy od prostych, przez średniozaawansowane aż do zaawansowanych. Wyróżnia się nietypową, perforowaną formą, która umożliwia łatwe wyrywanie poszczególnych stron. Kartki takie następnie można oddać do sprawdzenia przez nauczyciela, po czym wpiąć do segregatora lub skoroszytu.

Materiał zawarty w „Biologia 1. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe” obejmuje zagadnienia z podstawy programowej, dotyczące podstawowych kwestii, takich jak:

budowa i struktura chemiczna organizmu (lipidów, białek, węglowodanów),
budowa i cechy komórek roślinnych i zwierzęcych,
charakterystyka podziałów komórkowych.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!