Biologia 1 Maturalne karty pracy Zakres rozszerzony Szkoły ponadpodstawowe

CENA KSIAZKI 300x150 - Biologia 1 Maturalne karty pracy Zakres rozszerzony Szkoły ponadpodstawowe

Biologia 1 Maturalne karty pracy Zakres rozszerzony Szkoły ponadpodstawowe

Zbliża się matura rozszerzona z biologii, a ty nie wiesz jak sukcesywnie powtórzyć materiał? A może jesteś uczniem klasy pierwszej i chcesz być dobrze przygotowany na lekcje? W takim razie sięgnij po „Biologię 1. Zakres rozszerzony. Maturalne karty pracy” wydawnictwa Operon.

Maturalne karty pracy pozwolą Ci oswoić się z formą zadań, które pojawiają się na egzaminie maturalnym. Zadania są uporządkowane według rozdziałów podręcznika do klasy 1. Dlatego nadają się nie tylko dla osób z klasy maturalnej, ale również pozwolą na systematyczną naukę osobom, które dopiero rozpoczęły przygodę z biologią rozszerzoną. W skład książki wchodzi 30 kart, które są zgrupowane w 5 działów. Każdą kartę z zadaniami możesz oderwać i oddać nauczycielowi do sprawdzenia.

Rozwiązując zadania, usystematyzujesz swoją wiedzę w zakresie badań biologicznych, chemicznych podstaw życia, budowy i podziału komórki oraz metabolizmu. Rysunki, schematy i tabele zawarte w książce nauczą Cię wyciągania wniosków oraz rozwiną Twoją umiejętność obserwacji. Na końcu każdego działu znajdują się karty powtórzeniowe.

„Biologia 1. Zakres rozszerzony. Maturalne karty pracy” to jedna z trzech części książek przeznaczonych dla osób zdających biologię rozszerzoną na maturze. Wydawnictwo Operon stworzyło serię Maturalne karty pracy, które pozwolą ci przygotować się do egzaminu maturalnego nie tylko z biologii, ale również innych przedmiotów, m.in. matematyki, języka polskiego czy chemii.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!