You are currently viewing Biologia na czasie 2 Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum Zakres rozszerzony Z dostępem do E-testów i Atlasem DVD Szkoły ponadgimnazjalne	Franciszek Dubert Maria Marko-Worłowska Ryszard Kozik Stanisław Krawczyk Władysław Zamachowski Adam Kula

Biologia na czasie 2 Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum Zakres rozszerzony Z dostępem do E-testów i Atlasem DVD Szkoły ponadgimnazjalne Franciszek Dubert Maria Marko-Worłowska Ryszard Kozik Stanisław Krawczyk Władysław Zamachowski Adam Kula

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Biologia na czasie 2 Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum Zakres rozszerzony Z dostępem do E-testów i Atlasem DVD Szkoły ponadgimnazjalne	Franciszek Dubert Maria Marko-Worłowska Ryszard Kozik Stanisław Krawczyk Władysław Zamachowski Adam Kula

Biologia na czasie 2 Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum Zakres rozszerzony Z dostępem do E-testów i Atlasem DVD Szkoły ponadgimnazjalne Franciszek Dubert Maria Marko-Worłowska Ryszard Kozik Stanisław Krawczyk Władysław Zamachowski Adam Kula

“Biologia na czasie 2” to podręcznik przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych – technikum oraz liceum ogólnokształcącego, którzy realizują materiał z biologii na poziomie rozszerzonym. Podręcznik wydany jest przez wydawnictwo Nowa Era. Spełnia ON wymagania wieloletności.

W oparciu o podręcznik opracowane zostały również maturalne karty pracy, w których uczeń znajdzie przygotowane zadania do każdego tematu. Dzięki tym ćwiczeniom, utrwali sobie wiedzę zdobytą na lekcjach i zapamięta ją na dłuższy okres czasu. Zadania są stworzone z myślą o przyszłych maturzystach, którzy wybierają biologię jako jeden z przedmiotów zdawanych na egzaminie dojrzałości.

Publikacja uczy odpowiedniego planowania oraz przeprowadzania badań biologicznych zgodnie z przyjętymi ogólnie normami, a także informuje ucznia o przyczynach i skutkach chorób poszczególnych układów w organizmie ludzkim. Każdy dział kończy się rzetelnym i przejrzystym dla ucznia powtórzeniem wiadomości, które w znacznym stopniu ułatwia przygotowanie się do sprawdzianu.

Mnogość tabel i rozmaitych schematów pomaga młodemu człowiekowi usystematyzować wiedzę i zebrać wszystkie potrzebne informacje w jednym miejscu. W dodatku do każdego tematu dodane są interesujące ciekawostki oraz linki do stron internetowych, na których jest rozwijany temat podejmowany w podręczniku – zaciekawi to szczególnie uczniów, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę na własną rękę.

Innowacyjnym rozwiązaniem zastosowanym w omawianym podręczniku do biologii jest kod dostępu do interaktywnej aplikacji Matura-ROM, która pozwoli dotrzeć uczniowi do kolejnej porcji przedmaturalnych ćwiczeń, które pozwolą mu lepiej przygotować się do egzaminu dojrzałości. Aplikacja pozwala w nowoczesny sposób utrwalać materiał przerabiany na lekcji oraz stale monitorować stan swojej wiedzy.

“Biologia na czasie 2” jest podręcznikiem całkowicie zgodnym z najnowszą podstawą programową (numer dopuszczenia przez MEN: 564/2/2013/20).

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!