Biologia na czasie 4 Podręcznik i maturalne karty pracy dla liceum i technikum Zakres rozszerzony Franciszek Dubert Marek Jurgowiak Władysław Zamachowski Anna Tyc Bartłomiej Grądzki Agnieszka Krotke

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Biologia na czasie 4 Podręcznik i maturalne karty pracy dla liceum i technikum Zakres rozszerzony	Franciszek Dubert Marek Jurgowiak Władysław Zamachowski Anna Tyc Bartłomiej Grądzki Agnieszka Krotke

Biologia na czasie 4 Podręcznik i maturalne karty pracy dla liceum i technikum Zakres rozszerzony Franciszek Dubert Marek Jurgowiak Władysław Zamachowski Anna Tyc Bartłomiej Grądzki Agnieszka Krotke

Biologia na czasie 4. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony

Podręcznik „Biologia na czasie 4” do zakresu rozszerzonego zawiera treści dotyczące genetyki, zmienności organizmów, biotechnologii, ewolucji organizmów, ekologii oraz ochrony różnorodności biologicznej. Skutecznie przygotowuje do matury dzięki rozwiązaniom kształcącym umiejętności sprawdzane na egzaminie.

Pozwala zapoznać się z podstawowymi parametrami statystycznymi dzięki przystępnej lekcji dotyczącej analizy statystycznej.
Pomaga kształcić umiejętność zastosowania analizy statystycznej w biologii oraz rozwiązywania krzyżówek genetycznych za pomocą Samouczków, a także elementów Sposób na zadania oraz Zadania powtórzeniowe.
Rozwija umiejętność rozwiązywania zadań typu maturalnego za pomocą elementu Wiesz, umiesz, zdasz.
Biologia na czasie 4. Maturalne karty pracy dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony

Pomagają w utrwalaniu zagadnień i jednoczesnym ćwiczeniu kluczowych umiejętności maturalnych dzięki różnorodnym zadaniom skorelowanym z podręcznikiem.
Pomagają kształcić umiejętność rozwiązywania zadańprzez praktyczne wskazówki zawarte w Przykładach i zadaniach analogicznych do nich.
Pomagają wyćwiczyć umiejętności często sprawdzane na maturzedzięki zadaniom CKE do każdego działu zawartym w elemencie To było na maturze!
Umożliwiają przekrojowe sprawdzenie wiedzy i umiejętnościpo klasie 4 za pomocą Zestawu maturalnego zamieszczonego na końcu publikacji.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!