You are currently viewing Bitwa o Wężową Koronę Conan Ahmed Saladin Luke Ross

Bitwa o Wężową Koronę Conan Ahmed Saladin Luke Ross

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Bitwa o Wężową Koronę Conan Ahmed Saladin Luke Ross

Bitwa o Wężową Koronę Conan Ahmed Saladin Luke Ross
Zanurz się w niezwykłą podróż Conana Barbarzyńcy, która zaprowadzi go na niesamowite terytorium. W Bitwie o Wężową Koronę autorstwa Ahmeda Saladina i z pięknymi ilustracjami Luke’a Rossa, nasz legendarny bohater trafia do miejsca, które nawet dla niego jest zagadkowe – Las Vegas, Miasta Grzechu!
Conan, znany ze swojej nieustępliwości i siły, teraz musi skonfrontować się z nowym wyzwaniem. Nie tylko będzie musiał pokonać groźną pustynię czy przeciwników, których się spodziewał, ale również zmierzyć się z klejnotami tronów Marvela. Przyszła pora, by ten nieustraszony wojownik zaczął marzyć o własnym królestwie, a kluczem do realizacji tego marzenia jest starożytny artefakt – Wężowa Korona.
Jednak Conan nie jest jedynym, kto pragnie zdobyć to potężne źródło władzy. Będzie musiał stawić czoła zasadzce samego Mephisto, aby osiągnąć swoje pragnienie. Czy uda mu się przezwyciężyć wszelkie przeszkody i zdobyć koronę, czy też zostanie schwytany w sidła kolejnej zasadzki?
Scenariusz tego tomu został napisany przez utalentowanego Saladina Ahmeda, zdobywcę Nagrody Eisnera. Jego umiejętność opowiadania niesamowitych historii zachwyci każdego czytelnika. Luke Ross natomiast, mistrz rysunku, oddaje całą atmosferę i moc tego niezwykłego świata.
Album Bitwa o Wężową Koronę zawiera zbiór materiałów opublikowanych w zeszytach „Conan: Battle for the Serpent Crown” (2020) #1–5. To niezwykłe dzieło, które z pewnością spełni oczekiwania fanów Conana Barbarzyńcy, a może nawet przekroczy je. Przygotuj się na fascynującą podróż przez uniwersum Marvela w towarzystwie jednego z największych bohaterów fantasy!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!