You are currently viewing Black Nightmare Tom 2 Paulina Zalecka

Black Nightmare Tom 2 Paulina Zalecka

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Black Nightmare Tom 2 Paulina Zalecka

Black Nightmare Tom 2 Paulina Zalecka
Czasami miłość nie wystarcza, by wyleczyć złamaną duszę…

Kiedy siostra Katie zaczyna układać swoje życie na nowo, kobieta nadal planuje swoją zemstę na tym, który brutalnie gwałcił ją przez kilka lat. Historia jej kata jest zbyt rozległa, by mogła pozwolić mu na szybką śmierć. Ból, który w sobie skrywa popycha ją do przerażających czynów. Katie myśli, że dla jej czarnego serca nie ma już ratunku. Co stanie się, kiedy na jej drodze stanie jedyna przeszkoda, której nie będzie chciał się pozbyć?

Nicholas swojego syna Jacoba wychowuje sam. Jego celem jest zapewnienie Jacobowi jak najlepszego życia. Pewnego dnia do ich życia wkracza kobieta z bliznami na połowie twarzy i ciele. Mężczyzna przeczuwa, że w jej życiu wydarzyło się coś złego, nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że tajemnicza dziewczyna jest żądna zemsty na jego rodzinie, od której on dawno się odciął.

Z ich relacji nie może wyjść nic dobrego. Ktoś będzie musiał ucierpieć. Nicholas modlił się, by to nie był Jacob. Czy jednak modlił się wystarczająco gorliwie, by jego prośby dotarły do uszu samego Boga?

…ale może zapewnić chwilowe ukojenie.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!