You are currently viewing Bluey Babunie Moja czytanka

Bluey Babunie Moja czytanka

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Bluey Babunie Moja czytanka

Bluey Babunie Moja czytanka
Dołącz do Bluey i Bingo, które próbują odpowiedzieć na bardzo ważne pytanie: czy babunie tańczą?

Przekonaj się, czy można mieć zawsze rację, a jednocześnie towarzyszkę do zabaw i czego mogą się nauczyć babcia i dziadek, żeby sprawić wnukom przyjemność.

Ta zabawna, ale i mądra opowieść została napisana na motywach niezwykle popularnego odcinka serialu o przygodach Bluey i Bingo, a ilustracje zostały zaczerpnięte wprost z animacji. Jest tu wszystko, co uwielbiają fani i fanki kreskówki w każdym wieku – wyjątkowy humor, zabawne wyrażenia, codzienne życiowe prawdy, dużo pozytywnej energii i mądre, acz nienarzucające się przesłanie. Nic dziwnego, że przygody australijskiej rodziny piesków ogląda cały świat, a pieski Bluey i Bingo podbiły bez reszty serca polskich widzów!

Książeczka ma niewielki format i z łatwością zmieści się do torebki mamy, kieszeni taty albo do dziecięcego plecaka, dzięki czemu może towarzyszyć młodemu czytelnikowi w podróży, w poczekalni u lekarza i wszędzie tam, gdzie czai się nuda.

Dzięki dużym literom i prostym tekstom doskonale nadaje się do nauki czytania, a kolorowe ilustracje można oglądać nawet wtedy, gdy treść opowiadania zna się już na pamięć.
Oprócz tytułu Babunie w serii ukazało się także opowiadanie Plaża, a już niebawem kolejne książeczki – Dobranoc, nietoperzu i Tato-robot. W księgarniach czekają także książki aktywnościowe Bluey i Bingo, książki z naklejkami i do kolorowania, książeczki kartonowe oraz zbiór opowieści Bajki 5 minut przed snem.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!