Bode Miller. Autobiografia wariata – Bode Miller, Jack McEnany

CENA KSIAZKI 300x150 - Bode Miller. Autobiografia wariata - Bode Miller, Jack McEnany

Bode Miller. Autobiografia wariata 210x300 - Bode Miller. Autobiografia wariata - Bode Miller, Jack McEnanyZnalazłem się w środku pędzącej lawiny, (…) nadszedł przełomowy moment w moim życiu, (…) ostatecznie przekonałem się do swojej maksymy „żyj szybko i na wesoło”.

Tylko on mógł zgubić złoty medal mistrzostw świata w knajpie i rozbić Kryształową Kulę, którą nadał jako bagaż w samolocie. Wychowany w spartańskich warunkach komuny hippisów, bez szkoły – postanowił czerpać z życia całymi garściami: „Wszelkie uzależnienie – od narkotyków, alkoholu – jest czymś złym. Ale jeszcze gorszy jest (…) strach przed życiem. A z niego nie można się wyleczyć na czterotygodniowym odwyku”.

Nie do zatrzymania, nie do poskromienia, po prostu rozbrajający.

Bode Miller jest tylko jeden.

Krytykowany za specyficzny styl jazdy i mnóstwo nieukończonych zawodów Bode starał się po prostu „zjechać jak najszybciej”. Efekt? Pięć medali olimpijskich, pięć medali mistrzostw świata, dwa Puchary Świata.

A to jeszcze nie koniec.
Bode właśnie wrócił na stok.
Tęskniliśmy.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Jedna odpowiedź do “Bode Miller. Autobiografia wariata – Bode Miller, Jack McEnany”

  1. To książka nie tylko dla fanów samego Millera czy narciarstwa, bo jest naprawdę fascynująca! I dobrze napisana, w czym pewnie zasługa tego drugiego, ale mi to nie przeszkadza.

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!