Bogaty ojciec, biedny ojciec – Robert Kiyosaki, Sharon L. Lechter

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Bogaty ojciec, biedny ojciec - Robert Kiyosaki, Sharon L. Lechter

Bogaty ojciec biedny ojciec 188x300 - Bogaty ojciec, biedny ojciec - Robert Kiyosaki, Sharon L. LechterCzego bogaci uczą swoje dzieci na temat pieniędzy i o czym nie wiedzą biedni i średnia klasa?
Dowiedz się, jak sprawić, aby pieniądze pracowały dla ciebie i dlaczego nie musisz mieć bardzo wysokiej pensji, aby stać się zamożnym.

Książka, która wstrząsnęła światem finansów!

Jeśli borykasz się z finansami, zarabiając jedynie na skromne życie i co miesiąc z tęsknotą wypatrujesz dnia wypłaty, wiedz, że dzielisz los większości. Możesz jednak szybko znaleźć się wśród mniejszości, która w pełni korzysta z życia.

Książka, która uświadamia ludziom ich niewiedzę!

“Bogaty ojciec, Biedny ojciec” – czyli czego bogaci uczą swoje dzieci na temat pieniędzy i o czym nie wiedzą biedni i średnia klasa – od kilku lat utrzymuje się na szczycie światowych bestsellerów biznesu. Autor, Robert Kiyosaki, otwiera nam oczy na świat, jakiego nie poznamy w szkole czy na studiach. Współczesna edukacja przygotowuje dzieci i młodzież do życia w świecie, który tak naprawdę już nie istnieje.

O tym, że rzeczywistość jest bardzo odmienna od teorii, dowiadujesz się dopiero wtedy, gdy nie możesz znaleźć pracy, płacisz nadmierne podatki, nie możesz podołać spłacie kredytów itd. Pewna praca, świadczenia socjalne, naiwne mniemanie, że państwo będzie w stanie zagwarantować Ci byt, gdy będziesz u schyłku życia i tym podobne mrzonki – to myślenie z minionej epoki.

Co “Bogaty ojciec, Biedny ojciec” zmieni w naszym życiu?

* Rozwieje mit, że aby stać się bogatym, trzeba mieć wielkie dochody

* Podważy przekonanie, że nasz dom i nasze mieszkanie stanowią nasze aktywa

* Ostrzeże rodziców, że nie mogą oczekiwać, iż system szkolnictwa przekaże dzieciom wiedzę na temat pieniędzy

* Raz na zawsze zdefiniuje aktywa i pasywa

* Nauczy nas, jak uczyć nasze dzieci o pieniądzach, aby w przyszłości osiągnęły finansowy sukces

 

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!