Boża sieć wi-fi Jarosiewicz Piotr

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Boża sieć wi-fi Jarosiewicz Piotr

Boża sieć wi-fi Jarosiewicz Piotr

Zaloguj się do Bożej sieci wi-fi!

Święty Piotr i jego współpracownicy całą noc łowili ryby i nic nie złowili. Dopiero gdy Jezus wskazał im, gdzie, kiedy i jak należy zarzucić sieci, i gdy Piotr usłyszał słynne słowa: „Wypłyń na głębię…”, wówczas rybacy wyłowili tak wiele ryb, że ich sieci zaczynały się rwać.
Ksiądz Piotr Jarosiewicz doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że siecią współczesnego świata jest internet. Jego kanał na TikToku to prawdziwa kopalnia wiedzy na temat Boga i Kościoła: 2000 pytań, live’y, liczne filmiki, teledyski, ponad 273 tysiące obserwujących i ponad 8 milionów lajków.

W tej książce znajdziecie m.in.:

rozszerzone i rozwinięte odpowiedzi ks. Piotra na wiele pytań dotyczących życia autora, które zostały zadane autorowi na TikToku – o lata szkolne, odkrywanie powołania, naukę w seminarium i życie kapłańskie;
wiele cennych rad dotyczących technik stawiania sobie ambitnych celów i skutecznego ich osiągania;
liczne podpowiedzi, jak z odwagą mówić współczesnemu światu o Ewangelii;
zadania i pytania wspierające rozwój osobisty i duchowy;
dziesiątki kodów QR odsyłających do wybranych filmów ks. Piotra na TikToku.
To pierwsza książka nowej serii “TikTokerzy w sutannie”. Doskonała lektura, dobry początek świetnie zapowiadającej się serii!

Ks. dr Piotr Jarosiewicz – duszpasterz młodzieży diecezji Drohiczyńskiej, asystent KSM, rekolekcjonista. Stopień doktora uzyskał z teologii liturgii. Autor książek: M+P+J; Jesus is cool; Siedem. Pasjonat czytania, kina i gitar basowej i klasycznej. Na co dzień posługuje w Drohiczynie.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!