Bright Line Eating 210x300 - Bright Line Eating Jak stać się szczupłym szczęśliwym i wolnym człowiekiem Susan Peirce ThompsonBright Line Eating Jak stać się szczupłym szczęśliwym i wolnym człowiekiem Susan Peirce Thompson

Jeśli uważasz, że epidemia otyłości jest jednym z najpoważniejszych problemów ludzkości, to… masz całkowitą rację. W niektórych grupach społecznych osoby o właściwej wadze stanowią wyraźną mniejszość. Równocześnie nadwaga i otyłośćprzekładają się na liczne schorzenia i ciała, i ducha. Poczucie, że jest się gorszym, brzydkim i nic nie wartym, jest równie szkodliwe, jak choroby serca, naczyń krwionośnych i stawów. Niestety, pozbycie się nadmiaru kilogramów i utrzymanie zgrabnej sylwetki jest niezwykle trudne. Mimo opracowania tysięcy odchudzających diet i preparatów problem otyłości wciąż nęka setki milionów ludzi.

Z tej książki dowiesz się, jak schudnąć skutecznie i bez efektu jojo. Dzięki połączeniu zdobyczy nauki o mózgu i odkrycia, co blokuje nasz wewnętrzny mechanizm utrzymania właściwej wagi ciała, udało się skonstruować holistyczny program uwzględniający specyficzne funkcje mózgu i likwidujący problem “braku silnej woli”. Naucz się czterech prostych zasad Bright Line Eating, zmień podejście do jedzenia i poznaj niezwykle ciekawą filozofię odżywiania się. Bez trudnych wyrzeczeń, bez wyniszczającej samokontroli schudniesz, odzyskasz zgrabną sylwetkę i zdrowie. Wreszcie spełnisz swoje marzenie: będziesz szczupłym, szczęśliwym i wolnym człowiekiem!

W tej książce znajdziesz:

  • informację o procesach zachodzących w układzie nerwowym, które decydują o nieskuteczności większości diet,
  • wyjaśnienie, jak program Bright Line Eating kieruje pracę mózgu na właściwe tory,
  • cztery zasady Bright Line Eating,
  • uniwersalny plan odżywiania, który łatwo dostosujesz do swoich potrzeb i upodobań,
  • narzędzia i techniki, dzięki którym bez trudu utrzymasz szczupłą sylwetkę.

Bright Line Eating: zatrzymaj błędne koło jedzenia, kalorii i kilogramów!

Dodaj komentarz