Business English

Business English

Praktyczny kurs języka biznesu!

Business English to nowoczesny kurs języka biznesu, adresowany do osób, które na co dzień, w pracy i w biurze posługują się językiem angielskim, a także studentów marketingu, zarządzania i ekonomii. Pakiet przeznaczony jest dla osób na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym (poziomy B1-C1 wg klasyfikacji Rady Europy).

Z kursem „Business English” nauczysz się specjalistycznego słownictwa, udoskonalisz rozumienie ze słuchu oraz zdobędziesz umiejętność komunikowania się w sytuacjach biznesowych, zarówno w kontaktach formalnych, jak i mniej oficjalnych.

Każda z lekcji zawiera zestaw słów i zwrotów związanych np. z motoryzacją, finansami lub zarządzaniem a także teksty, dialogi pokazujące użycie języka w praktyce oraz ćwiczenia utrwalające. W środku znajdziesz 10 testów – po dwa z każdego poziomu oraz aktualne tematy i zagadnienia dotyczące nowinek biznesowo-technicznych.

Kurs „Business English” składa 13 rozdziałów podzielonych na 5 części: Reading, Listening, Writing, Vocabulary, Interesting Facts. W podręczniku znajdują się wzory listów i dokumentów z komentarzami oraz ciekawostki. Na końcu książki zamieszczono słowniczek angielsko-polski oraz klucz odpowiedzi.

Dołączone do książki pliki do ściągnięcia zawierają 60 minut wysokiej jakości nagrań native speakerów i są doskonałym uzupełnieniem nauki z kursem. Pomagają zwłaszcza w kształceniu umiejętności rozumienia ze słuchu oraz w doskonaleniu poprawnego akcentu i płynności wymowy.

Książka przygotowuje do egzaminu LCCI (London Chamber of Commerce and Industry) English for Business. Zawiera informacje o egzaminie i przykładowe testy do wszystkich pięciu poziomów. Tematyka oraz słownictwo odpowiadają w pełni wymaganiom egzaminacyjnym LCCI.

Business English to:

aktualne tematy, nagrania, ćwiczenia, testy
300 różnorodnych ćwiczeń wraz z kluczem odpowiedzi
praktyczne, biznesowe zwroty oraz specjalistyczne wyrażenia,
aktualne teksty dotyczące m.in. motoryzacji, marketingu, zarządzania,
10 przykładowych testów egzaminacyjnych – po 2 z każdego poziomu
wzory oficjalnych listów i dokumentów ze wskazówkami,
wysokiej jakości nagrania rodowitych Brytyjczyków,
przydatny słowniczek angielsko-polski – ponad 800 najważniejszych słów i zwrotów.

 

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI?

WPISZ AUTORA LUB TYTUŁ LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz!