Być jak kapibara Michela Fabbri

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Być jak kapibara Michela Fabbri

Być jak kapibara Michela Fabbri
Zanurz się w fascynujący świat kapibar! Przedstawiam Ci niesamowitą książkę „Być jak kapibara” autorstwa Michela Fabbri, która przeniesie Cię w magiczne, pełne uroku miejsce.
Zacznijmy od tego, że kapibary to niezwykłe stworzenia. Nie są one myszami, bobrami ani psami. To największe gryzonie na całym świecie! Wyobraź sobie tylko, jak wyglądają. Mają duży nos, urocze zmrużone oczka, małe uszka, błony między palcami i spore zęby. Już sam ich wygląd jest fascynujący!
Ale czy wiesz, że kapibary podbiły serca miliardów internautów? Tak, to prawda! Dzieci szczególnie doskonale znają tego uroczego zwierzaka. Teraz masz okazję poznać ich lepiej dzięki tej wspaniałej książce.
W książce spotkasz pewną niedużą kapibarę, która opowiada o swoim życiu i zainteresowaniach. Dowiesz się, że kapibara cieszy się z codziennych radości, a także, że uwielbia poezję. Ale to nie wszystko. Choć ta kapibara na pierwszy rzut oka wydaje się twardzielką, tak naprawdę jest niesamowicie wrażliwa i potrzebuje bliskości.
To jeszcze nie koniec! Ilustracje w książce są absolutnie urocze i trafnie oddają charakter tych niesamowitych stworzeń. A tekst, no cóż, jest niebanalny i pomaga docenić wartość prostoty, rodziny i społeczności.
Wyobraź sobie, że w dzisiejszym krzykliwym i przebodźcowanym świecie ta wyjątkowa książka może być dla nas prawdziwą ulgą. Może stanowić zachętę do zabawy w duchu mindfullness, jednocześnie ucząc nas pięknej lekcji samoakceptacji.
Nie przegap tej fantastycznej okazji i złap „Być jak kapibara” już teraz! Przenieś się do magicznego świata tych niesamowitych stworzeń i doświadcz pełni radości, prostoty i bliskości.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!