Być kobietą i wreszcie zwariować – Katarzyna Miller

Być kobietą i wreszcie zwariować 189x300 - Być kobietą i wreszcie zwariować - Katarzyna MillerKatarzyna Miller spotyka się na terapii z trzynastoma kobietami. Dzieli je wiek, problemy, podejście do życia. Łączy poczucie niespełnienia i pragnienie zmian.
Rozmawiają o miłości, seksie i związkach, o swojej przeszłości, domu rodzinnym, nawykach, oczekiwaniach, tęsknotach i zwątpieniach. Próbują odzyskać swoją wartość, odnaleźć radość życia i pogodzić czasem niemożliwe do pogodzenia wymagania wobec kobiet.
Być kobietą… to zapis prawdziwych rozmów z terapii grupowej prowadzonej przez Katarzynę Miller. Psycholożka tak prowadzi dyskusję, by jej pacjentki ujrzały siebie w nowym świetle i zyskały silną motywację do działania. Przekonuje, że każda kobieta może zmienić swoje życie i „zwariować na własnym punkcie”.

Katarzyna Miller – filozofka, psycholożka, psychoterapeutka, poetka. Autorka bestsellerów Chcę być kochana tak jak CHCĘ. Rozmowy terapeutyczne (2005; z Ewą Konarowską) oraz Być kobietą i nie zwariować. Opowieści terapeutyczne (2010; z Moniką Pawluczuk), a ponadto m.in. książek: Bajki rozebrane (2008; z Tatianą Cichocką), Nie bój się życia (2010), Fontanna miłości (2010), Kup kochance męża kwiaty (2011), Jak pies z kotem czyli kobieta i mężczyzna na co dzień (2012; z Miłoszem Brzezińskim), Blaski życia (2013), Słone ciasteczka. 10 opowiadań erotycznych (2013).

Leave a Reply