You are currently viewing C# 12 Leksykon kieszonkowy Albahari Joseph Albahari Ben

C# 12 Leksykon kieszonkowy Albahari Joseph Albahari Ben

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - C# 12 Leksykon kieszonkowy Albahari Joseph Albahari Ben

C# 12 Leksykon kieszonkowy Albahari Joseph Albahari Ben
C# to podstawowy element ekosystemu Microsoftu, napędzający aplikacje Windows, rozwój gier przy użyciu Unity i usługi backendowe z użyciem ASP.NET. Twórcy tego języka chcieli przede wszystkim zapewnić programistom jak największą efektywność, co znalazło odzwierciedlenie w jego prostocie, a także ekspresywności kodu i wydajności działania. Wersja C# 12 została dostosowana do współpracy ze środowiskiem uruchomieniowym Microsoft .NET 8.

Jeśli szukasz źródła błyskawicznych odpowiedzi na pytania, jakie się pojawiają podczas pracy z C#, ta książka sprawdzi się idealnie! Została pomyślana tak, aby maksymalnie ułatwić przeglądanie i odnajdywanie potrzebnych treści — jest precyzyjnym, zwięzłym i niezwykle praktycznym przewodnikiem, szczególnie cenionym przez osoby, które znają już inne języki programowania, takie jak C++ czy Java. Wszystkie fragmenty kodu zostały udostępnione w programie LINQPad jako interaktywne przykłady. Można je edytować i od razu oglądać wyniki bez konieczności tworzenia projektów w Visual Studio. To książka, którą każdy programista C# powinien mieć pod ręką!

Najważniejsze zagadnienia:

podstawy języka z uwzględnieniem nowych cech C# w wersji 12
zaawansowane zagadnienia, w tym przeciążanie operatorów, ograniczenia typów, typy akceptujące wartości puste, operator lifting
domknięcia, wzorce i funkcje asynchroniczne
LINQ: sekwencje, przetwarzanie opóźnione, standardowe operatory zapytań
niebezpieczny kod
niestandardowe atrybuty, dyrektywy preprocesora i generowanie dokumentacji XML
Kodujesz w C#? Oto Twoje źródło czystej informacji!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!