Całkowita przemiana. Zmień swoje życie w 24 godziny – Susannah Constantine Trinny Woodall

Całkowita przemiana. Zmień swoje życie w 24 godziny - Całkowita przemiana. Zmień swoje życie w 24 godziny - Susannah Constantine Trinny WoodallDlaczego niektóre kobiety chodzą wyłącznie w czarnych ubraniach? Czemu po przeprowadzeniu radykalnej diety odchudzającej nadal noszą zbyt luźne stroje, przypominające namioty? Co skłania je do ubierania się po męsku? 
W książce „Całkowita przemiana. Zmień swoje życie w 24 godziny” znane stylistki Trinny Woodall i Susannah Constantine dowodzą, że wszystkie te modowe porażki wynikają z blokad psychicznych lub niewłaściwej oceny własnego wyglądu.
Piękna dwudziestolatka kryje się pod strojami w nijakich kolorach lub swetrem swojego dziadka, ponieważ była prześladowana w szkole. W tym przypadku problemem jest uraz emocjonalny. 
Kobieta w średnim wieku nigdy nie nosi sukienek, bo ktoś jej kiedyś powiedział, że ma grube nogi. Tutaj ograniczenia związane są z uwarunkowaniami fizycznymi. 

Dzięki poradnikowi „Całkowita przemiana. Zmień swoje życie w 24 godziny” uświadomisz sobie, dlaczego nie jesteś z siebie zadowolona. Uzyskasz też informacje, co zrobić, by wyglądać zjawiskowo.
Trinny i Susannah podzielą się z tobą swoim doświadczeniem i zachęcą do działania. Ich rady pomogą ci uzdrowić własne wnętrze, abyś mogła błyszczeć na zewnątrz. Potrzebujesz zaledwie jednej doby i wiary w to, że będzie lepiej.

Rozpocznij niezwykłą podróż, dzięki której zmienisz podejście do swojego ciała i życia!

Jedna odpowiedź do “Całkowita przemiana. Zmień swoje życie w 24 godziny – Susannah Constantine Trinny Woodall”

  1. Książka nie jest uzupełnieniem programu, książka jest czymś więcej! Przeczytałam ja, cała moja rodzina – oczywiście kobieca część i moje znajome. Już wykorzystuję ich porady i już widzę efekty!!!

Leave a Reply