Career Paths Insurance Student s Book + kod DigiBook

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Career Paths Insurance Student s Book + kod DigiBook

Career Paths Insurance Student s Book + kod DigiBook

Ścieżki kariery: Ubezpieczenia to nowy materiał edukacyjny dla profesjonalistów z branży, którzy chcą poprawić swoją komunikację w języku angielskim w środowisku pracy.
Zawierając słownictwo i konteksty związane z karierą, każda jednostka oferuje instrukcje krok po kroku, które zanurzają uczniów w czterech kluczowych komponentach językowych: czytaniu, słuchaniu, mówieniu i pisaniu.
Ścieżki kariery: Ubezpieczenie obejmuje takie tematy, jak rodzaje ryzyka, zasady ubezpieczenia, ubezpieczenie samochodu, ubezpieczenie od ognia i niebezpieczeństw oraz reasekuracja. Seria podzielona jest na trzy poziomy trudności i oferuje minimum 400 terminów i zwrotów słownictwa. Każda jednostka zawiera test umiejętności czytania ze zrozumieniem, słownictwa i słuchania oraz prowadzi uczniów przez teksty pisemne i ustne.
Zawarte funkcje Różnorodność realistycznych fragmentów do czytania Dialogi specyficzne dla kariery 45 testów czytania i rozumienia ze słuchu Ponad 400 terminów i zwrotów słownictwa Ćwiczenia z mówienia i pisania z przewodnikiem Kompletny słowniczek terminów i wyrażeń Książka dla nauczyciela zawiera pełny klucz odpowiedzi i skrypty dźwiękowe.
Płyty audio CD zawierają cały nagrany materiał w amerykańskim angielskim i brytyjskim angielskim. Książki 1-3 Ścieżki kariery: Ubezpieczenie są oceniane według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego odpowiednio na poziomie A1, A2 i B1

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!