Chemia 2 Podręcznik Zakres rozszerzony Szkoły ponadpodstawowe Bożena Karawajczyk Małgorzata Czaja Marek Kwiatkowski

CENA KSIAZKI 300x150 - Chemia 2 Podręcznik Zakres rozszerzony Szkoły ponadpodstawowe	Bożena Karawajczyk Małgorzata Czaja Marek Kwiatkowski

Chemia 2 Podręcznik Zakres rozszerzony Szkoły ponadpodstawowe Bożena Karawajczyk Małgorzata Czaja Marek Kwiatkowski

„Chemia 2. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe” od wydawnictwa Operon to jeden z najchętniej wybieranych przez nauczycieli podręczników na rynku!

Oto druga część kursu chemii na poziomie rozszerzonym dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Obejmuje wszystkie zagadnienia zawarte w podstawie programowej, często też poza nie wykracza. Dzięki temu uczniowie, dla których chemia stanowi nie tylko szkolny obowiązek, ale i prawdziwą pasję, znajdą tu coś dla siebie. Książka jest też doskonałą pomocą w przygotowaniu się do matury, olimpiad czy konkursów chemicznych.

Podręcznik autorstwa Bożeny Karawajczyk, Małgorzaty Czaji i Marka Kwiatkowskiego to znakomite źródło informacji zarówno podczas lekcji, jak i w trakcie samodzielnej nauki w domu. Książka napisana jest w sposób jasny i przejrzysty, a logiczny układ treści pozwala łatwo odszukać niezbędne informacje. Dla uczniów, którzy planują podejść do egzaminu maturalnego z chemii na poziomie rozszerzonym, podręcznik ten będzie nieocenionym wsparciem.

Poszczególne zagadnienia zostały omówione szczegółowo, ale i bardzo przystępnie, a także zobrazowane zostały licznymi przykładami, dzięki którym chemia pokazuje się ze strony często nieznanej uczniom – jako żywa i intrygująca nauka. Ramki, infografiki, wykresy i ilustracje pozwalają łatwiej zapamiętywać najważniejsze treści. Zadbało o to wydawnictwo Operon, którego nakładem ukazała się prezentowana tutaj książka i którego podręczniki cieszą się wśród nauczycieli dużym uznaniem.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!