Chemia Podręcznik do liceów i techników Część 2 Zakres rozszerzony Krzysztof Pazdro Kamil Kaznowski

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Chemia Podręcznik do liceów i techników Część 2 Zakres rozszerzony	Krzysztof Pazdro Kamil Kaznowski

Chemia Podręcznik do liceów i techników Część 2 Zakres rozszerzony Krzysztof Pazdro Kamil Kaznowski

„Chemia. Podręcznik do liceów i techników. Część 2. Zakres rozszerzony” dedykowany jest osobom uczącym się chemii w 4-letnich liceach lub 5-letnich technikach w zakresie rozszerzonym. Autorzy cieszący się renomą wśród chemików stworzyli podręcznik, z którego nauka zakończy się pewnym sukcesem na egzaminie maturalnym.

„Chemia. Podręcznik do liceów i techników. Część 2. Zakres rozszerzony” składa się z 5 rozdziałów, w których uczniowie poznają dokładnie opisane informacje związane z takimi działami chemii, jak:

chemia roztworów wodnych,
elektrochemia,
chemia związków nieorganicznych,
właściwości pierwiastków grup głównych i ich związków,
właściwości pierwiastków grup pobocznych i ich związków.
Autor opracował także sprawdziany umiejętności po każdym z działów. Dzięki temu uczniowie mogą zweryfikować, czy ich wiedza jest na wysokim poziomie, lub dowiedzieć się, jakie zagadnienia wymagają poświęcenia dodatkowej uwagi. Połączenie doświadczenia autorów i wzorowego opracowania tematów omawianych w liceum i technikum na lekcjach chemii sprawi, że nauka będzie szybka i efektywna.

„Chemia. Podręcznik do liceów i techników. Część 2. Zakres rozszerzony” jest kontynuacją serii. Jest zgodny z podstawą programową MEN z września 2019 roku. Krzysztof Pazdro jest autorem wielu zbiorów zadań z chemii. Jego publikacje stały się pozycjami obowiązkowymi dla chemików, biologów i medyków w Polsce od kilkunastu lat. Jego zbiory zadań gwarantują odpowiednie przygotowanie do egzaminu maturalnego.

 

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!