Ciekawi świata Biologia 3 Podręcznik Część 2 Zakres rozszerzony Szkoły ponadgimnazjalne Dawid Kaczmarek Kamil Kulpiński

CENA KSIAZKI 300x150 - Ciekawi świata Biologia 3 Podręcznik Część 2 Zakres rozszerzony Szkoły ponadgimnazjalne	Dawid Kaczmarek Kamil Kulpiński

Ciekawi świata Biologia 3 Podręcznik Część 2 Zakres rozszerzony Szkoły ponadgimnazjalne Dawid Kaczmarek Kamil Kulpiński

Wydawnictwo Operon prezentuje pozycję „Ciekawi świata. Biologia 3. Podręcznik. Część 2. Zakres rozszerzony” autorstwa Dawida Kaczmarka i Kamila Kulpińskiego, która jest kontynuacją części pierwszej.

Treści książki zostały opracowane zgodnie z wymogami aktualnej podstawy programowej na etapie kształcenia w szkole ponadgimnazjalnej. Publikacja zawiera zagadnienia, których opanowanie jest wymagane do zdania egzaminu maturalnego z biologii na poziomie rozszerzonym, by następnie pogłębiać swoje zainteresowania na studiach wyższych zajmujących się podobną tematyką, czyli naukami ścisłymi. Ta pomoc w zdobyciu niezbędnej wiedzy ułatwi młodemu człowiekowi kolejne kroki w karierze odkrywcy i naukowca.

Bogata szata graficzna podręcznika oraz użycie prostego przystępnego dla uczniów języka ułatwiają opanowanie poruszanych zagadnień. Dodatkowo książka zawiera materiały pomocnicze, które młodzież może wykorzystać w ramach pracy własnej, uzupełniając wiedzę podczas samokształcenia. Będzie to świetną alternatywą dla drogich korepetycji.

Nowością jest wyposażenie podręcznika w zestawy pytań typu maturalnego, które kończą każdy z działów. Umożliwia to skonfrontowanie wiedzy ze specyfiką zadań tego egzaminu. Głównym celem podręcznika jest przygotowanie młodzieży do zdania egzaminu maturalnego z biologii na poziomie rozszerzonym oraz rozbudzenie w nich dużej fascynacji niezwykłym światem natury.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!