You are currently viewing Ciernista Droga o Świcie Jujutsu Kaisen Light Novel Akutami Gege Ballad Kitaguni

Ciernista Droga o Świcie Jujutsu Kaisen Light Novel Akutami Gege Ballad Kitaguni

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Ciernista Droga o Świcie Jujutsu Kaisen Light Novel Akutami Gege Ballad Kitaguni

Ciernista Droga o Świcie Jujutsu Kaisen Light Novel Akutami Gege Ballad Kitaguni
Ciernista Droga o Świcie to powieść, która wciągnie Cię w fascynujący świat Jujutsu Kaisen. Autor Akutami Gege stworzył niezwykłe opowieści, które poruszają zarówno emocje, jak i wyobraźnię czytelnika.
Główna bohaterka, Kugisaki, podczas jednego z wyjść na miasto zostaje zatrzymana przez tajemniczego mężczyznę. Okazuje się, że nie jest on zwykłym agentem modelingu, ale zaklinaczem słów. Nieoczekiwanie ich drogi się skrzyżują, a on ma pewien ukryty cel. Czy Kugisaki będzie w stanie odkryć prawdę i ocalić siebie?
W trakcie swojej przygody Kugisaki napotyka na wsparcie Inumakiego, bohatera pełnego odwagi i determinacji. Razem ruszają na ratunek, tworząc dynamiczny duet, którego działania wprawiają w osłupienie.
W książce znajdziesz również opowiadanie o samodzielnej misji Mechamaru oraz relację z imprezy paczki Gojou. W sumie czeka na Ciebie aż pięć intrygujących historii, które wywołają u Ciebie silne emocje i wciągną Cię od pierwszych stron.
Ciernista Droga o Świcie to perfekcyjne połączenie akcji, przygody i intrygujących postaci, które wciągną Cię w swoje światy. Akutami Gege stworzył powieść, która zapewni Ci niezapomniane chwile i dreszczyk emocji. Przygotuj się na fascynującą podróż po mrocznym świecie Jujutsu Kaisen!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!