CorelDRAW X7 210x300 - CorelDRAW X7. Kurs video. Projektowanie identyfikacji wizualnej firmyCorelDRAW nie jest Ci obcy. Znasz już podstawy programu, który od dwudziestu sześciu lat podbija serca użytkowników na całym świecie. Potrafisz wymienić zalety stosowania grafiki wektorowej, wiesz, do czego możesz ją wykorzystać, umiesz też używać podstawowych funkcji tej profesjonalnej aplikacji. Chcesz jednak nadal się rozwijać i poznawać sposoby wykorzystania jej w praktyce? Właśnie z myślą o Tobie przygotowaliśmy CorelDRAW X7. Kurs video. Projektowanie identyfikacji wizualnej firmy. Szkolenie, przeznaczone dla średnio zaawansowanych użytkowników, pozwoli Ci znacząco udoskonalić warsztat graficzny, zastosować zdobyte umiejętności w biznesie oraz odpowiednio wyeksponować efekty swojej pracy.

ZOBACZ SZKOLENIE>>>

Czego nauczysz się podczas naszego profesjonalnego szkolenia?

Stworzenie identyfikacji wizualnej firmy? Profesjonalne zaprezentowanie produktów? To umiejętności, bez których nie poradzi sobie żaden dział marketingu. Proponowany przez nas CorelDRAW X7. Kurs video. Projektowanie identyfikacji wizualnej firmy to pierwszy i ostatni krok do ich zdobycia. Czterdzieści siedem lekcji szczegółowo objaśnia, w jaki sposób wykorzystać zaawansowane narzędzia programu (krzywe Béziera, operacje boolowskie, harmonię kolorów, wypełnienia tonalne, style obiektów) oraz jak stworzyć dla swojej firmy pełną prezentację i materiały marketingowe. Dzięki nam będziesz wiedzieć, jak:

  • zaprojektować logo,
  • wykonać wykrojnik do teczki,
  • przygotować teczkę ofertową,
  • opracować ulotkę,
  • zaprojektować papier firmowy,
  • narysować gadżety reklamowe,
  • stworzyć wizytówkę,
  • zaprezentować w efektowny sposób gotowy projekt,
  • wykonać plakat,
  • stworzyć spójną identyfikację wizualną firmy.

ZOBACZ CAŁOŚĆ>>>

Nasza ekspertka krok po kroku wprowadzi Cię w zagadnienia profesjonalnej grafiki użytkowej. Zaprojektowanie pełnej oferty materiałów marketingowych nie będzie już stanowiło dla Ciebie problemu. Dzięki radom zawartym w szkoleniu CorelDRAW X7. Kurs video. Projektowanie identyfikacji wizualnej firmy Twoje projekty będą nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne. Dopiero materiały spełniające oba te warunki mogą stanowić atrakcyjną i profesjonalną wizytówkę firmy. Dzięki umiejętności rysowania wektorowych modeli efekty Twojej pracy sprawdzą się zarówno w wersji elektronicznej, gotowej do publikacji bezpośrednio w internecie, jak i w postaci matrycy do wielkoformatowych wydruków.

Wejdź w zupełnie nowy wymiar grafiki!

Dzięki zaawansowanym narzędziom dostępnym w pakiecie CorelDRAW X7 przygotowane przez siebie projekty przedstawisz w przekonującym formacie trójwymiarowym. W ramach szkolenia CorelDRAW X7. Kurs video. Projektowanie identyfikacji wizualnej firmy nauczysz się wykonywać profesjonalne mockupy — uniwersalne makiety służące do prezentacji projektów graficznych — które nie stracą na jakości nawet podczas skalowania do wysokich rozdzielczości. Przeniesienie wyników Twojej pracy do przestrzeni trójwymiarowej sprawi, że staną się one jeszcze atrakcyjniejsze dla odbiorcy i dosłownie nabiorą głębi. Z nami zawsze zrobisz dobre pierwsze wrażenie, a potem drugie i każde kolejne.

Poznaj naszego eksperta

Monika Popiołkiewicz — absolwentka informatyki na Politechnice Łódzkiej oraz Policealnego Studium Architektonicznego w Łodzi. Pasjonuje się grafiką komputerową. Prowadzi własną firmę — Lemma Studio — zajmującą się kreowaniem wizerunku firm, projektowaniem materiałów graficznych i reklamowych oraz tworzeniem stron internetowych. Współpracowała z wieloma dużymi przedsiębiorstwami jako graficzka, trenerka, menedżerka do spraw wizerunku produktów i specjalistka w zakresie oprogramowania.

ZOBACZ CAŁE SZKOLENIE>>>

Leave a Reply