CUD-owna kobieta czyli jak odzyskać jedność ciała umysłu i duszy Ornatowska Agnieszka

CENA KSIAZKI 300x150 - CUD-owna kobieta czyli jak odzyskać jedność ciała umysłu i duszy	Ornatowska Agnieszka

CUD-owna kobieta czyli jak odzyskać jedność ciała umysłu i duszy Ornatowska Agnieszka

Uświadom sobie, kim naprawdę jesteś i sięgnij do pełni swoich kobiecych możliwości
Kim jest CUD-owna kobieta? To Ty! Może jeszcze tego nie dostrzegasz, ale, proszę, ustalmy fakty ― jesteś kobietą, czyli wielowymiarową istotą, żyjącą jednocześnie na poziomie materii i energii. Taką, która po osiągnięciu harmonii ciała, umysłu i duszy może być w swoim życiu naprawdę szczęśliwa.

Jeżeli chcesz być CUD-owną kobietą i dowiedzieć się, jak możesz wpływać na wszystkie wymiary swojego życia, a także jak je kreować, aby wszystko w nim było jak najlepsze, zapraszamy Cię w inspirującą podróż. autorka przeprowadzi Cię przez kwestie związane z Twoim ciałem, umysłem i duszą, jak również przez różne aspekty Twojego życia: rodzinę, pracę, relacje z innymi ludźmi, ze światem i z sobą samą.

Znajdziesz tu inspiracje zarówno z poziomu szeroko rozumianego rozwoju osobistego i psychologii, jak i duchowości, podane w praktycznej formie. Wszystko po to, byś mogła być szczęśliwą kobietą, pełną wewnętrznego spokoju, radości życia, dobra i miłości. Byś zawsze miała dostęp do światła, które rozjaśni Twój świat, dzięki czemu będziesz mogła uczynić go jak najlepszym.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!