Ćwiczenia z tulenia na pierwsze 52 tygodnie z dzieckiem Izabela Frankowska-Olech Izabela Sztandera

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Ćwiczenia z tulenia na pierwsze 52 tygodnie z dzieckiem Izabela Frankowska-Olech Izabela Sztandera

cwiczenia z tulenia 208x300 - Ćwiczenia z tulenia na pierwsze 52 tygodnie z dzieckiem Izabela Frankowska-Olech Izabela SztanderaĆwiczenia z tulenia na pierwsze 52 tygodnie z dzieckiem Izabela Frankowska-Olech Izabela Sztandera

Pierwsze miesiące z maluszkiem pełne są zupełnie nowych uczuć, zwyczajów i doświadczeń. To niepowtarzalny czas dla was, w którym warto wspólnie cieszyć się bliskością.

„Ćwiczenia z tulenia” to nietypowy poradnik – na 52 kartach znajdziesz proste wskazówki i pomysły do wykorzystania w kolejnych tygodniach od narodzin do roczku. Postaw kalendarz w pokoju dziecięcym i w każdej chwili czerp inspirację do wspólnej rozwijającej zabawy.

Od prawidłowego podnoszenia noworodka, przez masaż dla niemowląt i noszenie w chuście, aż po zabawne ćwiczenia ruchowe. Do tych aktywności nie potrzebujesz wiele. Wystarczy poduszka, prześcieradło, a najczęściej: po prostu twoje ciało – dotyk, uśmiech i kontakt wzrokowy to podstawa!

Autorki (znane jako mamodlaciebie.pl i maminiec.eu, założycielki mlekoteka.pl i myohana.pl) na co dzień jako certyfikowane doule i doradczynie wspierają rodziców w gabinecie fizjoterapii, w domu i podczas warsztatów. W „Ćwiczeniach z tulenia” zebrały swoje najlepsze, sprawdzone metody. Dzięki nim:

– lepiej poznasz swojego malucha i wzmocnisz waszą więź,
– wspomożesz rozwój ruchowy dziecka,
– poczujesz się pewnie i kompetentnie w roli rodzica,
– poczujesz, co to rodzicielstwo bliskości.

Idealny prezent dla świeżo upieczonych rodziców!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!