You are currently viewing Czarne chmury w moim sercu Tom 2 Norio Sakurai

Czarne chmury w moim sercu Tom 2 Norio Sakurai

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Czarne chmury w moim sercu Tom 2 Norio Sakurai

Czarne chmury w moim sercu Tom 2 Norio Sakurai
„Czarne chmury w moim sercu” to drugi tom fascynującej serii autorstwa Norio Sakurai, która wciąga czytelnika w emocjonalną podróż pełną niepewności i napięcia.
Główny bohater, Kyotaro, wciąż zastanawia się nad swoimi uczuciami wobec Anny i próbuje odnaleźć się w skomplikowanej sytuacji. Jednak nie jest mu łatwo, ponieważ Yamada zaczyna coraz częściej ingerować w ich relację, co tylko pogłębia niepewność i zamęt w sercu Kyotaro.
Nagle, na tle pozornie przypadkowych sytuacji, zaczynają się pojawiać niewinne przejażdzki na bagażniku roweru, które stwarzają idealną okazję do spędzenia czasu we dwoje. Chociaż Kyotaro i Anna zdają się być oddaleni od siebie, to jednak te wyjątkowe momenty sprawiają, że stają się coraz bliżsi.
Co przyniesie przyszłość dla Kyotaro i Anny? Czy ich relacja będzie kontynuowana, czy też wszystko zostanie zakłócone przez kolejne nieoczekiwane wydarzenia? Przekonaj się sam, sięgając po drugi tom tej wciągającej serii. „Czarne chmury w moim sercu” będzie doskonałą lekturą dla miłośników romansu, którzy cenią nieprzewidywalne zwroty akcji i pełne emocji opowieści.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!