You are currently viewing Czarodzieje i ich dzieje Tom 4 Matteo Venerus Silvia Martinoli Roberto Marini

Czarodzieje i ich dzieje Tom 4 Matteo Venerus Silvia Martinoli Roberto Marini

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Czarodzieje i ich dzieje Tom 4 Matteo Venerus Silvia Martinoli Roberto Marini

Czarodzieje i ich dzieje Tom 4 Matteo Venerus Silvia Martinoli Roberto Marini
Pełen możliwości czwarty tom rewolucyjnej serii o przygodach dzielnej drużyny Miki i Magowie już dostępny! Wejdź do magicznego świata legend, mitów i przepowiedni, gdzie czekają na ciebie niesamowite bohaterowie, niebezpieczne wyprawy i starożytne artefakty. Ta monumentalna historia zapewni ci wiele emocjonujących chwil!
W tej trwałej opowieści, drużyna Miki i Magowie musi odnaleźć tajemniczego władcę, który posiada niezwykłą moc smoka. Wyrusz z nimi w pełne niebezpieczeństw wyprawy, podczas których poznasz nowe królestwa i zmierzysz się z groźnymi wojownikami oraz mrocznymi zastępami. Przyłączą się do nich zarówno stali sprzymierzeńcy, jak wierni przyjaciele, takich jak Minnie, Klarabella i Grandalf, jak i dawnych wrogów, w tym Czarny Piotruś i Fantomen.
Ten zaawansowany tom „Legendary Collection Wizards of Mickey” przynosi najnowszy rozdział historii, która pochłonie cię od pierwszych stron. Czy drużyna będzie w stanie przywrócić pokój i harmonię wszystkim krainom? Odkryj to sam już dziś!
Ten rewelacyjny album zawiera niezwykle wartościowe materiały pierwotnie opublikowane w „Aurora”, „Magicraft”, „Oberon”, „Arena” i „Destino”. To autentyczna niespodzianka dla fanów serii! Wejdź do świata Wizards of Mickey i odkryj magię, która cię oczaruje!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!