Człowiek szczęśliwszy 53 naukowo udowodnione nawyki które pomagają odnaleźć radość życia S J Scott Amit A

CENA KSIAZKI 300x150 - Człowiek szczęśliwszy 53 naukowo udowodnione nawyki które pomagają odnaleźć radość życia	S J Scott Amit A

Człowiek szczęśliwszy 53 naukowo udowodnione nawyki które pomagają odnaleźć radość życia S J Scott Amit A

Paradoksem jest, że rozwój cywilizacji zniszczył ludzki system kierowania emocjami. To, co tysiące lat temu pozwalało nam się rozwijać, teraz staje się przyczyną problemów. Zjawisko to łatwo wyjaśnić: żyjemy w środowisku, do którego ludzka psychika nie zdążyła się dostosować. W rezultacie dziś coraz trudniej regularnie doświadczać poczucia szczęścia. Pomimo zasobności i bezpieczeństwa jesteśmy mniej zdrowi, mniej towarzyscy i bardziej zestresowani. Nie czujemy się szczęśliwi.

Ta książka pomoże Ci to zmienić. Znajdziesz w niej 53 praktyczne nawyki, które pozwolą Ci poczuć więcej zadowolenia z życia. Sformułowano je w odniesieniu do osiągnięć nauki i po upewnieniu się, że skuteczność każdej sugestii jest udowodniona. Oczywiście, nie musisz wykształcić wszystkich 53 nawyków. Potraktuj ten zestaw jak szwedzki stół, z którego wybierzesz kilka propozycji, najlepiej pasujących do Ciebie i Twojego życia. Dowiesz się, jak kosztem minimalnego wysiłku wdrożyć je do codziennej rutyny i jakie konkretnie korzyści Ci przyniosą. W książce opisano też przyczyny, dla których współczesny człowiek czuje się nieszczęśliwy i niespełniony. Przekonasz się, że sporo unieszczęśliwiających spraw można po prostu… usunąć ze swojego życia.

Dzięki książce dowiesz się:

– dlaczego sukcesy odnoszą głównie szczęśliwi ludzie
– jakie swoje potrzeby powinniśmy zaspokajać każdego dnia
– czym są i jak działają „wielkie dźwignie szczęścia”
– jak zmierzyć swój aktualny poziom szczęścia
– jak skutecznie pozbyć się złych nawyków
– jak mądrze od ręki pozbyć się tego, co Cię unieszczęśliwia

Nie czekaj dłużej na szczęście, zacznij być szczęśliwym człowiekiem!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!